Derbi Senda - problem ze stacyjką

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Derbi Senda - problem ze stacyjką

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #629777 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Waski
    Waski
    Użytkownik

Mam problem z Derbi Senda 50 2003
    1. Pali mi bez przekręcania kluczyka i nie da się zgasić silnika kluczykiem.
    Oraz 2. Gdy przekręcam kluczyk nie mam kierunków a gdy nie jest przekręcony to działają.

Dawid
    #629778 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no faktycznie. całkiem jakby coś nie tak było ze stacyjką. sugeruje naprawić. chyba że tylko tak informacyjnie się dzielisz tym opisem

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #629781 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Udaj się do pana ślusarza typu „autozamki” to ci powie czy naprawa (i jaka) jest możliwa.
    Albo kup sprawną stacyjke z kluczem i zmień.
    A jak się czujesz na siłach, masz narzędzia i wiedze to ją wymontuj, otwórz, sprawdź styki..itd
    Tutaj innych opcji nie ma. Chyba że masz zwarcie w instalacji a przekręcenie stacyjki powoduje że instalacja jeszcze bardziej głupieje. Ale tego się nie zgadnie przez internet.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Derbi Senda - problem ze stacyjką
Informacje o Tobie: