Derbi Senda DRD edition 50cc

• This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 13 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #279367 Reply
    Anonim
    Gość

Witam. Co sadzicie o tym motorowerze? jakie sa jego osiagi, spalanie, koszt tuningu na 80cc lub 70cc Po wakacjach chce przesiasc się ze skutera na cos szybszego…myslalem nad yamaha tzr 50 ale ona ma wyglad scigacza, a glos i reszte skutera wiec trochę przypal;/ Skutera za bardzo juz nie chce bo nudzi mi się jazda automatem wiec zostaje tylko jakis cross i mysle właśnie nad ta wersja sendy. Wyglad ma nie jak zwykły cross tylko bardziej jak supermoto. to jest ta wersja http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M696453 Ps. intesuja mnie tylko 50tki ze względu na karte motorowerowa. 125 tki nie chce rejestrowac na 50 bo za duzy przypal jak policja zlapie.. [ Dodano: 2008-06-19, 20:35 ] http://www.allegro.pl/show_item.php?item=382159059 jeszcze znalazlem taka… powiedzcie mi cos o tym motorze;))

#279368 Reply
    Anonim
    Gość

bardzo fajny motorower i jeszcze z limitowanej edycji… spalanie myślę ze koło 3-3,5litra, prędkość maksymalna też przyzwoita myślę ze z manuala takiego idzie wykrzesać koło 90km/h jak nie więcej. Koszt tuningu zależy od klasy i od części jakich będziesz używać. Tak na marginesie to większy przypał jest jeździć tuningowanym niż 125 patrząc oczami policji

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#279369 Reply
    Anonim
    Gość

jezeli latalby jakieś 90km/h to pewnie nie tuningowal bym nic w nim…bo uzywal bym go do jazdy bardziej miejskiej niz po lasach itp. Jak w tych motorach jest z silnikami?…nie psuja się po wiekszej ilosci przejechanych kilometrow itd…? [ Dodano: 2008-06-20, 14:30 ] odswieśam 😉

#279370 Reply
    Anonim
    Gość

derbi mają bardzodobre silniki ( slyną z niezawodnosci) ale inne części nie są zbyt trwałe i są drogie ( to samo dotyczy tuningu) Ale mysle ze jakbym mial kupić crossa to i tak kupiłbym Derbika, bo jest to dobry motorek i zrywny z małymi wadami. one po tuningu latają około 110 zalezy od wagi. Pozdro. Jesli cos rozjasnilem plis kliknij ze pomoglem 😛 zawsze się przyda xD

#279371 Reply
    Anonim
    Gość

Derbi senda jest dobra, widziałem juz kilka wersji na żywo, i szczeze mowięc to daje rade z niektorymi tuningowanymi 50tkami (supermoto) a jeśli porównywać osiagi do osiagow skuterówych, to jest to bez porownania. skrzynia manualna robi swoje a w dodatku można jezdzic oszczednie.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Derbi Senda DRD edition 50cc
Twoje informacje:

Back to top button