Derbi Paddock 50 lc blokady

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem posiadaczem tego brzydala i mam problem, bo nie wiem gdzie mogą znajdować się blokady.
Z mojej ogólnej małej wiedzy sprawdziłem wariator, rolki, i gaźnik. Tam wszystko jest ok, a skuter max 58 kmh pojedzie.
Dodam że ma 15k przebiegu, remont silnika był robiony 2 lata temu gdzie cylinder i wszystkie części zostały wymienione na oryginalne. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.

króciec ssący, wariator, za mały gaźnik i niele z nich ma jeszcze przytkany wydech i skrócone przełożenie - wiec bez zmiany przełożenia żebyś na uszach stawał to za dużo nie poleci.
ZMierz kompresje manometrem na wszelki wypadek. Bo remont 2 lata temu to prehistoria

Hmmm tak wiele razy porusza się temat przełożeń, teraz robiłem swap na silnik z yamahy neos 2t i na oryginalnych przełożeniach leci ok 95km/h (gps) a piszą, że miała blokowane przełożenia.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, nie miałem czasu zająć się skuterkiem bo strasznie dużo pracy podczas pandemii jest, stąd brak mojej odp. wczesniejszej:)
Zamówiłem wydech i cewko moduł odblokowany.
https://sklep.mieloch.pl/produkt/wydech-tecnigas-next-r-derbi-predator-lc.html
Myślicie że ten wydech da radę? Czytałem opinie to są dobre i chu… . Ale wydaje mi się że do 50 więcej nie trzeba.