denerwujący muł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) denerwujący muł

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam full serię(4T) i nie wkręca mi się na obroty, a na wario widać, że pasek na brzegach talerzy jest. Dać mu lżejsze rolki, żeby się lepiej wkręcał? Teraz leci max 55km/h Czuć, że coś go muli, tylko za cholere nie wiem co 🙁 Blokad w nim nie było(pierścienia na wario, zawirowywacza, śruby w gaźniku, blokowanego CDI), a przynajmniej nie znalazłem 🙁 Nie chcę wkładać w niego dużej sumy, bo niedługo zmiana sprzęta 🙂 Co robić :566:

Anonimowy

Sprawdź zawory. Miałem tak w żbiku 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

A kiedyś nie miał takiego muła ? Czy ma go od nowości ?

Anonimowy

Ma go od zawsze 😳 Jutro siądę przy nim(po raz n-ty 😕 ) i pogrzebię. Może coś znajdę 🙂

Anonimowy

zobacz czy ci się gaźnik nie rozregulował może trzeba by go trochę przeczyścić
    jak mu dasz lżejsze rolki to ci się trochę v-max zmniejszy ja bym ci radził powymieniać sprężynki sprzęgła i sprężyne centralną sprawdź jeszcze filtr powietrza czy nie jest brudny

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Gaźnik jest dobrze wyregulowany, wszystko jest czyste. Nikt nic powarzniejszego w nim nie robił od nowości, czyli od ponad 7000km, więc może dlatego 😳 W najbliższym czasie zajrzę mu w bebechy i looknę w jakim jest stanie, ale katowany nie był. Jakby założyć mu jakieś wario np. Naraku HSą

Anonimowy

Anonimowy

ja bym od razu zmieńił cylinder na większy w 4t to najkorzystniejsze i dające najwięcej mocy

Anonimowy

Niedługo to będzie XL125V stało pod domem, więc nie chcę zbyt siana wydawać 😛 Chyba polini wezmę :->

zamykam na prośbe autora.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie