Denaturat zamiast paliwa ? Prosze o pomoc !

Wiem ze jest to troche glupie pytanie , mozna lac denaturat zamiast paliwa do skutera? Nic sie nie stanie na odcinku mniejwiecej 5 km ? wyjezdzilem cala benzyne w zime i oczywiscie nie zatankowalem a w baku "echo".
Prosze o szybka odpowiedz.

Jebłem jak czytałem to pytanie. Człowieku jak można jeździć na denaturacie , weź pomyśl logicznie. Aż tak ci sie nie chce jechać na stacje LOL. To tak jakby człowiek pił denaturat zamiast wódki co by się stało

^ alkohol tez jest rodzajem paliwa , wiec nie rozumiem dlaczego mnie hejtujesz , nie wiedzialem to sie zapytalem.

a i jeszcze jedno , do paliwa czasami jest dobrze dolac troszeczke denaturatu , zeby cala woda z baku oraz z gasnika poszla w piz.. dlaczego? benzyna nie miesza sie z woda , denaturat sie miesza . wiec co w tym dziwnego , ze nasunela mi sie taka mysl? W brazyli i gdzies tam jeszcze tankuja etanol ( alkohol ) zamiast paliwa i jakos im to wychodzi , nie wiesz to zamknij twarz i wracaj tam skad przyszedles.

Sam przyznałeś, że zadajesz głupie pytanie, po czym strasznie się burzysz, że ktoś pisze ci prawdę. Nie bądź hipokrytą.

Radula my nie jesteśmy w brazylii.I jeszcze jedno my jesteśmy w POLSCE, gdzie produkuja przeważnie motorowery lub skutery w chinach więc życzę ci szczęścia aby takie cuś na denaturacie pojechało. TO JEST MOJE ZDANIE I MOJA OPINIA WIEC NIE WYZYWAJ DOBRA

To nie te czasy gdy jeździło się na rozpuszczalniku Tak jak mój tata junakiem m10 i Uralem 650 i nic się nie działo...

silnik 2t - powinien by coś takiego wytrzymać , ale 4t jest bez szans - padnie głowica, jeżeli masz 2t to dolej trochę oleju do denaturatu żeby zapewniało trochę lepsze smarowanie - będzie potrzebne

denaturat to paliwo? Tak ,ale np. węgiel to też paliwo. Zrób skuter na węgiel :D

Wy się tak nie wymądrzajcie bo ja widziałem na YouTube skuter na gaz :D Butla z gazem była podłączona prosto do gaźnika :D

^ wiem o ktorym silniku mowisz i z tego co widzialem to on tylko wlozyl za plastiki od skutera ta "rurke" od gazu :D chyba ze ogladalismy 2 inne filmiki.

wracając do tematu , to osobiście odważył bym się wlać denaturat ;) tak dla doświadczenia.