Denaturat zamiast paliwa ? Prosze o pomoc !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Denaturat zamiast paliwa ? Prosze o pomoc !

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Radula
    Radula
    Użytkownik

Wiem ze jest to troche glupie pytanie , mozna lac denaturat zamiast paliwa do skutera? Nic sie nie stanie na odcinku mniejwiecej 5 km ? wyjezdzilem cala benzyne w zime i oczywiscie nie zatankowalem a w baku „echo”.
    Prosze o szybka odpowiedz.

Adi23
    Użytkownik

Jebłem jak czytałem to pytanie. Człowieku jak można jeździć na denaturacie , weź pomyśl logicznie. Aż tak ci sie nie chce jechać na stacje LOL. To tak jakby człowiek pił denaturat zamiast wódki co by się stało

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Radula
    Radula
    Użytkownik

^ alkohol tez jest rodzajem paliwa , wiec nie rozumiem dlaczego mnie hejtujesz , nie wiedzialem to sie zapytalem.

Zdjęcie profilowe Radula
    Radula
    Użytkownik

a i jeszcze jedno , do paliwa czasami jest dobrze dolac troszeczke denaturatu , zeby cala woda z baku oraz z gasnika poszla w piz.. dlaczego? benzyna nie miesza sie z woda , denaturat sie miesza . wiec co w tym dziwnego , ze nasunela mi sie taka mysl? W brazyli i gdzies tam jeszcze tankuja etanol ( alkohol ) zamiast paliwa i jakos im to wychodzi , nie wiesz to zamknij twarz i wracaj tam skad przyszedles.

Zdjęcie profilowe jovo
    jovo
    Użytkownik

Sam przyznałeś, że zadajesz głupie pytanie, po czym strasznie się burzysz, że ktoś pisze ci prawdę. Nie bądź hipokrytą.

—–————————————————————
    TGB Orion 101s.
    Wyjazd z salonu 12 marzec 2012.
    Sezon 2012 – 5011 km.
    Sezon 2013 – 1923 km.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Adi23
    Użytkownik

Radula my nie jesteśmy w brazylii.I jeszcze jedno my jesteśmy w POLSCE, gdzie produkuja przeważnie motorowery lub skutery w chinach więc życzę ci szczęścia aby takie cuś na denaturacie pojechało. TO JEST MOJE ZDANIE I MOJA OPINIA WIEC NIE WYZYWAJ DOBRA

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

To nie te czasy gdy jeździło się na rozpuszczalniku Tak jak mój tata junakiem m10 i Uralem 650 i nic się nie działo…

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

silnik 2t – powinien by coś takiego wytrzymać , ale 4t jest bez szans – padnie głowica, jeżeli masz 2t to dolej trochę oleju do denaturatu żeby zapewniało trochę lepsze smarowanie – będzie potrzebne

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

denaturat to paliwo? Tak ,ale np. węgiel to też paliwo. Zrób skuter na węgiel 😀

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wy się tak nie wymądrzajcie bo ja widziałem na YouTube skuter na gaz 😀 Butla z gazem była podłączona prosto do gaźnika 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie