Defender 150

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #689824
  Czesław
  Gość
  • Postów: 89 724

  Witam mam pytanie czy diabolini defender 150 nada się dla nowego w crossach i nada się też do nauki jazdy? I czy to prawda z jego niezawodnością? Czy w cenie tego crossa mogę kupić coś lepszego tak samo taniego z częściami i eksploatacji czy jest jednym z najlepszych wyborów w cenie do 5k?
  Jeździć będę głównie po okolicznych polnych drogach.i czy nada się do nauki zmiany biegów?

  #689825
  LuK444Sz
  Uczestnik
  • Postów: 282

  Mogę Ci tylko powiedzieć, że miałem okazję robić remont generalny silnika 250 ccm w crossie tego producenta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miał dwa miesiące, był kupiony w salonie i spalił jakieś 5 zbiorników paliwa. Niskie ciśnienie sprężania, wytarty zawór dolotowy, tłok, pierścienie, progi na cylindrze. Dodatkowo od nowości miał problem z trzymaniem wolnych obrotów.

  Co do części – brak dostępnych, identycznych zaworów na rynku polskim. Na szczęście ogarnął mi to podwykonawca, który dorobił nowy zawór.

  Dodatkowo po dwóch miesiącach eksploatacji w jednej ladze nie było już oleju. Samo chłodzenie powietrzem nie jest zbyt wydajne dla crossa, który w głównej mierze porusza się w terenie, pod obciążeniem i powoli.

  Zapomniałem też dodać, że kilka tygodni przed przyjazdem do mnie wymieniano łańcuch rozrządu, bo fabryczny się rozciągnął i zaczął hałasować.

  Takie oto wspomnienia mam z tym producentem…

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button