Dealim s-five cylinder

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dealim s-five cylinder

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Witam, muszą dokonać wymiany cylindra s-five 2005. Wie ktoś może jakie ma wymiary i gdzie kupic?
    Dziękuję Marta

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Marta
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Wpisz sobie np. w allegro : cylinder daelim s five i powinno wyskoczyć 🙂

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Wpisałam i znalazło mi. Sprzedaje go sklep z częściami do jednośladów i na pytanie czy pasuje do S five 2005 odpisali …. Nie mamy katalogu s five, proszę wykręcić stary i porównać….. , Fachowa porada. Dobra ale kupiony, najwyżej zwrócę. 😉

Marta
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Raczej wszystkie daelimy miały ten sam silnik więc powinien pasować 🙂

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

każdy silnik ma typ silnika na bloku.
    spisujesz sobie taki typ silnika, odrabiasz lekcje w google i zapewne wtedy już wiesz w jakich modelach był ten silnik.

W zalezności od rocznika pewnie były rózne silniki. Na szybko znalazłem że tam w 2007 był chiński klon moroni (nie minarelli – 1PE40QMB) i ten klon morini był oznaczany H1E41QMB.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Bardzo dziękuję, jutro przychodzi mi cylinder ze sklepu Gmoto.pl i zobaczymy co powie mechanik.
    A wydech? Jest taki jakby zardzewiały, trzeba również wymienić ale chyba też się różnią od Siebie. Orientujesz się może jaki będzie odpowiedni?
    A tak w ogóle to mój Bzyk ( skuter) zaczął tracić moc na wolnych obrotach a potem zaczął gasnąć. Następnie na zimnym silniku odpalał z kluczyka a na rozgrzanym z kopyta. Teraz już w ogóle nie odpala. I mechani powiedział cylinder zatarty i wymiana paska. Ok jest stary. Ale czy to jest przyczyną braku mocy i już nie odpalania??

Marta
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak ma zajechany cylinder to tak.

Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Tak powiedział. Oby pasował ten zamówiony i wracam na podbój ulic w stolicy 😁

Marta
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Hej, cylinder wymieniony Bzyk odpalał i jeździłam nim do pracy na dotarcie 40-50 km. I dziś jechał i nagle przestał podawać moc do manetki, stanęłam i zgasł. Próbowałam odpalić z kluczyka kręcił i nic. Potem start przestał działać z kopa słychać mruczenie ale nie odpala. Zaciągnęła do znajomych i sprawdzili że nie ma iskry, że to może cewka? Albo gaźnik zapchany. Może ktoś podpowie czy to cylinder nowy się już popsuł czy to może coś innego??

Marta
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nowy cylinder trzeba dotrzec a nie robic trasy po 50km.
    a skoro nie ma iskry to ni gaznik
    ten cylinder to jaki kupilas?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie