Darmowa wysyłka

Wielu z nas, jeśli nie większość, zamawia części w sklepach internetowych. azwyczaj wynika to z braku sklepu w okolicy, lub kiepskiego zaopatrzenia. W sklepach internetowych możemy sobie porównać wiele ofert i wybrać tę która nam odpowiada najlepiej. Chciał”ym w tym wpisie zaprezentować nową promocję w sklepie Skuterfan. Do końca września możecie zamawiać części nie płacąc za wysyłkę. W ten sposób można zaoszczędzić nawet ponad 20zł. Pełen opis promocji znadziecie pod tym linkiem:
http://www.skuterfan.pl/darmowa-wysylka,id155.html

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem z działem i moderatorzy nie uznają tego wpisu za spam. Tak przy okazji, chętnie bym poczytał Wasze opinie, co warto by w sklepie poprawić.

I co z tego że darmowa wysyłka jak dopiero powyżej 150zł,ja z reguły jak zamawiam to do 50zł,więc żadna rewelacja.

Jeden zamawia za 50zł inny za więcej, zależnie od potrzeb. W przypadku części skuterowych 150zł to nie jest szczególnie wysoka kwota. A jeśli potrzebujesz zamówić coś większego, chocby plastyki, to przesyłka kosztuje ponad 20zł. To jest oszczędność.

Ja tam wole sklepy w miescie... ide, dotke, wiem co kupuje... A przez internet nie wiadomo jakiego Bubla mi przyślą.

Ale każdy ma swoje zdanie ;)