Czyszczenie wydechu "Kretem"

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czyszczenie wydechu "Kretem"

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Słyszałem o czyszczeniu wydechu kretem… Jak to zrobić? Na czym to DOKŁADNIE polegaż Bo chce mojemu zafundować taką kurację xD

Anonimowy

sciagnij koncowke, odkrec wydech.
    nastepnie zatkaj dziure tam gdzie trzym się koncowka zwykłą szmatą, postaw tłumik pionowo , wsyp kreta i zalej wrzątkiem, jak zacznie bulgotak do wstrzasaj jak szejkiem a jak ostygnie to wylej wszystko,

zrob tak 2 razy i tłumik czysty jak pupa niemowlęcia 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

JacoPL napisał:

tłumik czysty jak pupa niemowlęcia

i to wszystko z środka się poodkleja ❓ i nic się od tego kreta nie stanie ❓

Anonimowy

nie odklei się tylko kwas zeżre ten nagar, z czystej wody której wlejemy po czyszczeniu wylejemy czarną jak smoła wodę,

Anonimowy

Kret to nie kwas tylko ług 😀

Bardzo ostrożnie się z tym obchodź bo poparzenia są bardzo nieprzyjemne i długo się goją.
    Kret niczego nie zeżre, bo z węgla nic nie narucha, że tak powiem. Powinien natomiast rozpuścić wszystkie oleisto-smoliste osady.

Zatkać wyloty szczelnie (ale nie szmatą, szmata przecieknie), zasypać, zalać gorącą wodą, pobełtać zostawić do ostygnięcia, wylać.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

ja zatykałem korkiem 🙂 nic nie ciekło i wszystko było ok 🙂 nasypałem kreta zalałem wrzątkiem, lekko „zamiećszałem” i tak z 2-3 razy. Potem ejszcze przepuściłem przez tłumik trochę ciepłej wody. Wydeszek jest jak nowy 😛

Anonimowy

pisząc zeżre to była przenośnia ^^ 🙂
    ja zatykam szmatą i mi nie przecieka (fakt szmata się pozniej trochę spali i będzie nasiąknięta wodą ale tyle z tego wydechu uleci ze nic ), 🙂 hehe szmata jest pozniej do wyciepania, a robilem tak dlatego ze nie mialem nic innego pod ręką :PP :diabel2:
    ogolnie bardzo skuterczna metoda ale nie polecam czyszczenie tym końcówki bo nam watę tłumiącą rozpuści, tak samo w motocyklach

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie