Czyszczenie kasku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #216408
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Jak wyczyścić wnętrze kasku?? Bo niektóre kawałki z wewnątrz są wyjmowane ale nie wszystkie, I usunąć drobne rysy na szybce. nie chce wymieniać bo jest ich mało a może da się je usunąć.

    #216409
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    zakup jakąś pastę polerską leko ścierną do plastiku i może rysy z szybki zejdą, ael nie dwarantuje.
    a wnętrze to możesz wilgotną gąbką, na nią troszkę jakiegoś środka piorącego i tak szorować w środku potem piane zebrać wilgotną gąbką albo ściereczką i chyba powinno być git ;p

    #216410
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    szybkę to tak jak Mafioz, napisał, ale zależy od głębokości rys…
    a wnętrze to wiem że są jakieś specjalne środki do czyszczenia tego…

    #216411
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    jasiu napisał:

    Jak wyczyścić wnętrze kasku?? Bo niektóre kawałki z wewnątrz są wyjmowane ale nie wszystkie,

    Najlepiej weź Vanish do dywanów xd Postępujesz wg instrukcji, a potem odkurzaczem wyciągasz bród 😉 Albo jakiś spray do tapicerek materiałowych(takie samo działanie) 😉

    jasiu napisał:

    I usunąć drobne rysy na szybce. nie chce wymieniać bo jest ich mało a może da się je usunąć.

    Kup np. Automax lekko ścierny i nałóż trochę na rysę/szmatkę(miękką) i szoruj okrężnym ruchem, aż rysa zniknie 😉

    Obie metody(czyszczenie wnętrza i rys) były przeze mnie stosowane i wiem, ze są skuteczne 😎

    #216412
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dzięki Panowie, temat do zamknięcia 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button