Czyszczenie Gaznika 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #125430 Reply
    stunt4ever
    Użytkownik

Siemka, mam pytanko czy jak mam wyregulowany gaznik, ale musze go wyczyscic bo jest wysyfiony 😀 i tu mam takie male pytanko czy przy czyszczeniu dysz calego gaznika musze go wyregulowac potem ? 😛

#125431 Reply
    Kingway80
    Użytkownik

tak

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#125432 Reply
    stunt4ever
    Użytkownik

ale przeciez ja tam nie wykrecam śrubki od mieszanki wiec czemu mam potem go wyregulować 😀 xd

#125433 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Kingway80 napisał:

tak

a to niby czemu? Jak ma dobrą sprężynę na śrubce regulacyjnej, i jej nie dotknie to czemu miałby regulować?

Wyczyść go, i po odpaleniu sprawdź jakiego koloru jest świeca. Jeżeli jest czarna to zakręć śrubkę w prawo od regulacji mieszanki o 1 obrót.

Setup regulacji śrubki na dyszy 80: Wykręcenie o 1,25 obrotu.
    Spalanie przy 70km/h – 2,50 – 2,70L/100KM. Skuter: toros f16

#125434 Reply
    stunt4ever
    Użytkownik

bo mam przystosowana regulacje do stozka i wgl i boje sie ze jak wyczyszcze bede musial wyregulowac a tego nie kumam i sie boje ze zje**;/

#125437 Reply
    Kingway80
    Użytkownik

Do izdebski12 Ja myślałem że mu chodzi o śrubke od obrotów
    A od mieszanki to sama się nie przestawi bo tam jest sprężynka
    Ja u siebie jej nie mam ponieważ zgubiła mi się A otwór i zakleiłem sylikonem Ale z tego co pamiętam u mnie była chyba ustawiona na 5,5 obrotu…

#125442 Reply
    stunt4ever
    Użytkownik

Juz nie kumam ” MAM DOBRZE WYREGULOWAY CHCE WYCZYSCIC GAZNIK CZY BEDE MUSIAL PO CZYSZCZENIU GO REGULOWAC?” 😉

#125445 Reply
    Kingway80
    Użytkownik

jeśli nie będziesz ruszał śrubek to nie

#125446 Reply
    stunt4ever
    Użytkownik

Jak nie bede ruszal srubki od mieszanki tak na zewnatrz ?

#125447 Reply
    Kingway80
    Użytkownik

Tak

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Czyszczenie Gaznika 4t
Twoje informacje:

Back to top button