Czym mogę wyczyścić Łańcuch, Kartery oraz pozostałe Części Silnika?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Czym mogę wyczyścić Łańcuch, Kartery oraz pozostałe Części Silnika?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe swdr swdr 1 lat, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe swdr
    swdr
    Użytkownik

Po prostu wodą i szmatką czy specjalnymi Specyfikami?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

specjalnymi specyfikami. do tego zalezy z czego czyścisz i w jakim celu.
    łańcuch jest tłusty i go wodą nie umyjesz. a i tak po myciu trzeba go smarowac smarem do łańcuchów.
    reszte możesz wodą z lekkim detergentem tylko to najcześciej nie da rady „silnikowym” zabrudzeniem. zwłaszcza jak czyścisz np pod lakierowanie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe swdr
    swdr
    Użytkownik

Chcę wyczyścić bo rozkręciłem Cały Motor i wszystko chcę poczyścić dokładnie, a potem Nasmarować.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro robisz taki rozkład to wszystkie chwyty dozwolone z piaskowaniem i gorącym karcherem włącznie + dodatki do mycie silników. tylko to trzeba potem dokładnie wypłukać lub myć z zatkanymi magistralami olejowymi żeby dramatów potem nie było

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe swdr
    swdr
    Użytkownik

Dzięki!

Czytaj
    REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie