czyj to tłok :)

mam pytanie, czy zdjecie poniżej zamiescił ktos z uzytkowników tego forum? znalazłem je w necie, chce zadac pytanie.

Uploaded with ImageShack.us

W prawym dolnym rogu masz napisane z jakiego forum pochodzi to zdjęcie pozatym tekst na zdjęciu napisany po angielsku "after" więc raczej nikt z naszego forum. A jakie pytanie chcesz zadać jeśli mogę wiedzieć ?

pewnie jakiej firmy. Żeby się nie machnąć.;)

szyszu3 napisał:

pewnie jakiej firmy. Żeby się nie machnąć.;)

Na zdjęciu ładnie jest napisane : Zipp Quantum 50 after 3500km ... Made in China czyli tłok jest oryginalny jaki daje Zipp - chińskiej produkcji.

Witam. Sprzedam skuter marki keeway f-act o poj. 50cm3, skuter w bardzo dobrym stanie technicznym posiada komplet dokumentów,alarm funkcję uruchamiania silnika z pilota,dodatkowy kufer i elektroniczne zegary. cena 1800

Koniecznie musisz pisać w każdym temacie ? ...

moze ktos sie zainteresuje

Ale stan tego tłoka nie ma nic wspólnego z jego jakością. Doświadczeni wyjadacze wiedzą że ten tłok jest w takim stanie tylko dlatego że uderzał o głowicę, a uderzał dlatego ze padło łożysko w główce korbowodu sworzeń wygląda jak by miał przelatane 50000km a nie 3500km, Kurcze , pamiętacie romety z PRLu to była dopiero fatalna jakość ale nawet w takim romecie główka korbowodu przeżyła cały silnik i to kilkukrotnie, ja zbaraniałem nie mam fioletowego pojęcia co trzeba zrobić żeby to łożysko padło po 3500 kilometrach

w chińczykach takie numery zdarzają się po 5km