Czy yamahe tdr 125 da się przerobić na 50ccm ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Czy yamahe tdr 125 da się przerobić na 50ccm ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zdziarbar zdziarbar 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe DingoFrox
    DingoFrox
    Użytkownik

Witam . posiadam yamahe tdr 125 ( nie tzr ) z rocznika 1996r. i chciałbym wmontować cylinder 50 ccm ale nie wiem czy dostane gdzieś cylinder do tego motocykla , kto jest posiadaczem tego modelu lub podobnego i wie coś na ten temat prosił bym o wpis .Z góry dzięki

Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

spokojnie dostaniesz 50cm3 ale po co lepsza 125 co nie poszujaj w google albo na racingplanet.pl

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe DingoFrox
    DingoFrox
    Użytkownik

wiem ale chodzi mi o to aby w dowodzie pojazdu było wpisane 50 ccm wrazie zatrzymania policji a cylinder zawsze potem można włożyć spowrotem 😀 tylko nie wiem iloe będzie mnie kosztowało wyrobienie badań jak i przerejestrowanie , może orientujesz się w tym temacie ?

Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

nie zbyt wiem ale to nie jest proste takie i nie tanie pewnie lepiej beDzie kupic 50siatke a wiesz jedz na stacje kontroli pojazdow i tam spytaj

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie