Czy Yamaha Aerox zmieści się do samochodu terenowego?

Witam!
Mam pytanie Czy yamaha aerox zmieści się do samochodu terenowego chodzi mi o bmw x3 czy wejdzie na stojaka po złożeniu tylnich siedzeń czy może lepiej go położyć? Bo mam zamiar przyprowadzić z niemiec i yamahę aerox i bmw x3.

za małe auto, za duży skuter
marne szanse na sensowne spakowane

ale wejdzie? Mogę go położyć na stojaka lub poprostu polozyc go luzacko jak strzałka bez podnóżki.

Słaby trochę ten pomysł. Nawet jak byś jakoś upchną ten skuter to weź pod uwagę to że może dojść do uszkodzeń podczas transportu.

będę miał takie gąpki i będzie pasem transportowym zabezpieczony

Ty masz już trochę stażu na forum a o takie głupoty się pytasz. Niedawno chyba pytałeś o SR, teraz Aerox, a potem co, NRG Power?

Ja myslę ze wejdzie, 3 lata temu przywiozłem quada dzieciakom w kalibrze a to nie jest samochód terenowy. Zdjąłem dwa koła i przestawiłem pozycję kierownicy i wszedł, klapa co prawda otwarta była bo jechałem tylko odcinek 50km, ale jestem pewny że wpierdzielił bym do tego bagażnika i tą yamahę, a co dopiero do BMW X3, a że pozabezpieczać trzeba ten skuterek to oczywista sprawa. Ja myśle że wejdzie i jeszcze luz zostanie.

calibra ma "trochę" większe możliwości transportowe od X3...

Ja kiedyś kupowałem ogara 200 i zmieścił mi sie do bagażnika VW passata b6. Myślę że spokojnie się zmieści. Aerox nie jest taka duża porównując z np Quantumem

Czyli mówicie że na 100% wejdzie? Trzymam was na słowo. Skuter będzie zabezpieczony bo ma do przejechania ok. 2000km

Ja to bym wolał te 2 tys km skuterrm przejechać niż tachać go samochodem :-) ale wiadomo, teraz nie ma na to warunków. Pamiętaj by zlać oleje, paliwo i chłodziwo przed przewozem i podłuż tej gąbki konkretnie, kilka warstw. Możesz jeszcze dać warstwę styropianu, on dobrze amortyzuje. Pod pasy też daj gąbki, coby się plastiki od nich nie poobcierały. I pamiętaj porobić i wstawić foty skutera na pace i już dowiezionego ;)
Pozdraw.

Zdublowany do usunięcia

Brat Oplem bodaj Astrą sedanem cabrio przewoził kiedyś z Warszawy do nas do Kadzidła Simsona S51 ;). Upchnął go jakoś na tylnim siedzeniu i przejechał te 150 km.

Mi się Zipp quantum Zmieścił do Peugeota 407 kombi i do Ford S-Max Oczywiście na leżąco i po odkręceniu przedniego koła.