czy wymiana tłumika cos zmieni w 4t

czesc dałem skuter do odblokowania cos tam robił dało moze ze +5km/h rozkreciłem filtr powietrza patrze a tam dalej jest zwezka i nie wymienił dyszy na wieksza bo jak twierdzi nie trzeba jedzie na prostej max 55km/h i twierdzi ze trzeba wymienic tłumik na nowy wtedy bedzie szybszy i co teraz inwestowac w tłumik ale ile to da skuter to zipp tops 4t

a jeszce jedno czy w puszcze filtra powietrza powinna bycz uszczelka na sciankach bo jak odkreciłem to nie było i nie wiem czy była i koles zapomiał wsadzic czy co

prosze o jakies odpowiedzi bo sam juz nie wiem co robic

To widzę masz wspaniały serwis, powinien 65-70 iść, jak dałeś do odblokowania im, to powinni wywalić zwężkę i zmienić dyszę.Poszukaj innych blokad jeszcze, wydechu w 4T nawet po tuningu nie ma co zmieniać.

nie wiem czy tulejka jest bo nie mam klucza i nie wiem jak sprawdzic

Owszem, tłumik daje coś, ale w 2T się zmienia go, a nie w 4T.

Po wyciągnięciu zwężki z filtra powietrza konieczna będzie regulacja gaźnika. Musiałbyś sprawdzić jaki masz rozmiar dyszy. W puszcze filtra powietrza powinna być uszczelka aby woda się nie dostawała do środka. Na Twoim miejscu nie oddawałbym skutera do żadnych serwisów tylko jeśli nie wiesz jak to poczytaj gdzie występują blokady i jak je ściągać potem wystarczy tylko poszukać jakie się ma i pościągać. W razie jakiś pytań forum zawsze służy pomocą ;)

To Bitron zajrzyj do gaźnika, czy masz złotą śrubkę.Poszukaj także różowego kabelka, który jest chyba każdemu znany :)

a co do tej uszczelki w filtrze to jest bo cos tam kiedys poprawiałem a jak odebrałem skuter to jej nie było moze powietrze zasysa

nie mam w gazniku zadnej sróbki bo patrzałem

wymieniłem wczesniej moduł czyli kabelek odpada

http://www.skuterowo.com/blokady-w-skuterach-cala-wiedza/ Polecam poczytać ;)

jutro do niego pojade i niech mi uszczelke odda i zapytam sie dlaczego mi tej zwezki nie usunoł ( tylko czy na pewno to jest blokada )

sprawdziłem jeszcze raz ten filtr powietrza i zauwazyłem ze kolanka mi skierował do srodka pod schowek a powinno byc do dołu zeby powietrze łatwiej łapało zobacze jutro jak po pracy pojade bo jak było z boku to troche pewnie blokowało dopływ powietrza