czy wrato się tym interesować?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Witam myślę o czymś takim dla żony. Kompletnie nie wiem czy wart uwagi bo pierwszy raz coś takiego widzę a jej jak to kobiecie się podoba i już 🙂
    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-skuter-magnus-retro-1966-CID5-ID7nDJ.html#fa144e0c4e;r:5;s:

proszę o opinie dzięki

milioner
    Użytkownik
    • 1
    • 69Postów:

no w stylu retro to bum kupił syma mio

milioner
    Użytkownik
    • 1
    • 69Postów:
    mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Z dziewoją to nie tak hop siup ten za różowy ten za świecący jak się uprze to nic innego nie widzi:( a ja będę się z miną kulał

belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Zobacz jeszcze SYM Fiddle.
    Bardzo ładnie się prezentuje. U mnie na wsi kiedyś jeździł jakiś taki retro skuterek, który ślicznie się prezentował, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało.

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Sym na pewno mniej awaryjny i markowy, ale dostęp do części zamiennych raczej kiepski u nas. Magnus to chińczyk więc każdy go naprawi i plastików chyba więcej na rynku jak do Syma. Używkę dobrą też będzie ciężko znaleźć. Jeśli masz kasy jak lodu to obejrzyj sobie Kymco Like, trochę takie…nowoczesne retro.

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Gdy kasy było jak lodu którego też brak 🙂 kupił bym jej Vespe albo Lambrette i po problemie

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

No to nie pchaj się w syma bo jak szlif zaliczy to plastików nie kupisz za szybko. A magnus tani, niski, łatwy w prowadzeniu a i części tanie i ogólnodostępne.

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Jadę mu się dzisiaj bliżej przyjrzeć 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button