Czy warto zmieniać Junaka rs 125 na YZF r125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Czy warto zmieniać Junaka rs 125 na YZF r125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nygys019
    Nygys019
    Użytkownik

Witam,
    chciałem spytać czy któryś z kolegów miał okazję jeździć na Junaku rs 125 i Yzf r125? Zakupiłem Junaka ale brakuję mi trochę mocy do wygodnego poruszania się po mieście (chodzi mi o przyśpieszenie żeby łatwiej wyprzedzać i ruszać z pod świateł). Czy różnica w poruszaniu jest marginalna czy faktycznie te 5 kucy robi różnicę? Dodam że chodzi mi o ekonomiczne dojazdy do pracy i raczej nie zamierzam jeździć szybciej niż 100km/h.

Nygus
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest 5 kucy tylko 50% mocy więcej. No to raczej robi.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Nygys019
    Nygys019
    Użytkownik

Umiem liczyć… chodzi mi o subiektywne odczucia. Junak to jest „toczydło” gdzie przy wyprzedzaniu mam duszę na ramieniu i zeby nie byc zawalidroga praktycznie ciągle jest „opór”.Yamaszka jest po prostu trochę szybszym toczydlem czy motocyklem gdzie te 15koni pozwala na normalną dynamiczną jazdę po mieście.

Nygus

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

15KM pozwala na normalną jazde po mieście z prędkościami 0-95km/h lub do około 120km/h jak masz troche cierpliwości

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie