Czy warto kupić ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #34957 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

Jest to pierwszy post i chciałem zapytać czy warto kupywać 2 letniego Motobi Huzar II z tego co oglądałem jest w bdb stanie ma przejechane tylko 5k kilometrów. Ma wymienione sprzęgło na sprzęgło sportowe WM i na wariator sportowy WM, cylinder 80 glowica 80 i nowy pas. Kolega chce mi go sprzedać i dogadaliśmy się za 1000zł , warto? Jakie jescze informacje podac ?

#34970 Reply
    Cionek1
    Użytkownik
    • 10

Tuningowany znaczy katowany! Nigdy nie wiadomo co się zepsuje! No chyba że wiesz jak kolega jeździ i że go szanuje to co innego. Wtedy bierz!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#34986 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

Znam go długo i on właśnie dbał o niego, przeglądy, wymiany oleju itd itd, myślę , że za tą cenę , no nawet cenę do 1500zł nie kupię nic lepszego :/
    Jedynie do wymian jest ssanie ? Bo jak jest zimny to czasami trudno odpala a jak cieply to na dotyk , jaki koszt takiej wymiany ?
    I jeszcze ile kosztuje regulacja paliwomierza ?
    Teraz jeszcze takie pytanie, jeździłem czasami skuterami ale nigdy nie się nie interesowałem tym, że trzeba jakieś oleje itd, teraz przeglądam wszystkie tematy jak leci i myślę, że znajdę odpowiedź ale jak już piszę to mogę zapytać 🙂
    Co ile przeglądy itd

#34992 Reply
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12

Skąd wiesz, że to ssanie ?.
    Cięzkie zapalnie na zimnym, a dobre na ciepłym, to typowe objawy spadającej kompresji .

#34996 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

skąd wiem? Ponieważ był u mechanika to sprawdzić 🙂

#35006 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Za 1000zł warto kupić, nad czym się jeszcze zastanawiasz???

#35007 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

Ja nad niczym tylko pytam, żeby nie zrobić głupiego błędu że go wziąłem a tutaj możecie zobaczyć jego zdjęcia. http://pokazywarka.pl/whrjrz/

#35009 Reply
    sebek1680
    Użytkownik
    • 15

Wygląda na zadbany. Jak 1000 zł to trzeba brać 🙂

#35011 Reply
    ZippPRO50
    Użytkownik
    • 0

złom widac ze glebe zaliczył i wies tumnig z tą rejerstacja na piltrze powietrza za 1000zł wolałbym dołorzyc 500zł i skuter z TESCO wole sie nie psuje tylko prolemy z gaznikiem i wykazem ilosci paliwa

#35012 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

I co z tego że glebę zaliczył ? Odrazu złom ? Zipp Pro 50 nie jest wcale dużo lepszy bo to też chiniol. Pozatym „znawco skuterów” tablica rejestracyjna jest na przekładni a nie na „piltrze powietrza”. Już chyba 3 raz Ci to piszę : jak chcesz pisać na forum to zanim wyślesz to co napisałeś to przeczytaj to kilka razy i zastanów się nad sensem oraz ortografią bo twoje błędy są porażające. Sam doskonale nie piszę po polsku ale moje wypowiedzi na pewno są bardziej zrozumiałe.

#35017 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Crecha napisał:

Ja nad niczym tylko pytam, żeby nie zrobić głupiego błędu że go wziąłem a tutaj możecie zobaczyć jego zdjęcia. http://pokazywarka.pl/whrjrz/

Raczej zrobisz głupi błąd jak go nie kupisz, za stare picowane Simsony więcej wołają…

#35050 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

No niestety Panowie , ale otrzymałem telefon od niego jak byłem w pracy, że gdy On wracał z pracy z kolegą w skuterze, eh nie pamiętam jak to się nazywa, skuter pękł w pół, stelarz czy jakoś tak :/

Więc teraz prośba do was, jaki skuter, nowy(ojciec się uparł i powiedział, że dołoży) tak do 2tyś złoty polecacie ?

#35051 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Hehe, rama się złamała, ciesz się że go nie kupiłeś 😀 do 2 tysi nowy ? to chyba tylko z marketu…

#35054 Reply
    andrzej2310
    Uczestnik
    • 0

Crecha napisał:

No niestety Panowie , ale otrzymałem telefon od niego jak byłem w pracy, że gdy On wracał z pracy z kolegą w skuterze, eh nie pamiętam jak to się nazywa, skuter pękł w pół, stelarz czy jakoś tak :/
    Więc teraz prośba do was, jaki skuter, nowy(ojciec się uparł i powiedział, że dołoży) tak do 2tyś złoty polecacie ?

Nie wierz w takie głupie tłumaczenia, mógł dostać lepszą ofertę i sprzedał, albo się rozmyślił że za małą cenę wystawił, a co do nowego skutera to tak jak kolega wyżej – tylko market.

#35056 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

Nie no serio Ci mówię, widziałem go przed chwilą polamana rama , do wymiany a to jakieś 400zł 😀

#35058 Reply
    andrzej2310
    Uczestnik
    • 0

To miałeś szczęście że nie kupiłeś.

#35063 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

No, jak zawsze w gorącej wodzie kąpany.. Dobrze, mówicie, że jakieś tescowe skuterki ale u mnie w tesco już nie ma router bassa, są inne ale po 2600 jakoś . A możecie coś polecić z allegro moze ? Nie znam się na tyle żeby sam zdecydować .. z tego co czytałem to lepsze 2suwy, chciałbym też zeby hamulce były tarczowe, bo jeździłem tym routerem bassa z tesco i po 500 km już piszczy tylni bębnowy… Polećcie cos 😀

#35064 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17

Crecha, jeśli nie znasz się na rzeczy to nie kupuj na allegro, chyba że masz kogoś kto pojedzie z Tobą sprawdzić sprzęt.
    Na podstawie fotki z allegro nikt Ci nie powie czy kupować czy nie. musisz usiąść, przejechać się, zajrzeć szczególnie tam czego na zdjęciu nie widać.

#35065 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

No dobra, ale możecie mi powiedzieć model a znajdę odpowiednik we wrocławiu chyba, że ktoś z wrocławia ma jakiś sprawdzony sklep 🙂
    Jadąc do pracy po drodze mam chyba sklep kymco jeśli się nie myle , tam może zajrzę .

@EDIT:
    Co myślicie o tych dwóch, ich cena wynosi 1500zł , rocznik 2011 i wydaje mi się, że jest nowy.

http://motorat.otomoto.pl/aprilia-sr-rs-habana-area-speedfight-M2612719.html

http://motorat.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2549440

#35069 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17

Aprilla Habana z 2011 powinna kosztować ok 10 tys pln.
    na dole gość pisze: „CENA 1500zł to cena za najtańszy skuter z mojej oferty, nie dotyczy skuterów ze zdjęć !”

#35070 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Po jaką cholerę daje ogłoszenie i cene 1500… Te 1500 to za jakieś 7 Piaggio pewnie…

#35071 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17

Chwyt marketingowy
    otwiera się nawet jak zaznaczysz w otomoto że chcesz skuter do 2000
    pewnie ma 1 złoma za 1000 a reszta od 5000 wzwyż

#35072 Reply
    Rugbyman
    Użytkownik
    • 4

Moim zdaniem typowa „zagrywka marketingowa”, żeby tylko wejść, zobaczyć ogłoszenie a nóż ktoś napali się na prezentowany skuter.

#35073 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

dobra to jakie macie propozycje tak maxymalnie do 2tys.
    Router Bassa czy może toros f16 , a może macie inne takie tanie chinskie ;d

#35074 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Rugbyman napisał:

Moim zdaniem typowa „zagrywka marketingowa”, żeby tylko wejść, zobaczyć ogłoszenie a nóż ktoś napali się na prezentowany skuter.

tak samo pomyślałem..
    Tylko później klient się dziwi, że cena jest kilkakrotnie większa ;D

#35075 Reply
    Crecha
    Użytkownik
    • 1

No dobrze dobrze, bez offtopicu, ja chce się dowiedzieć jaki skuterek kupic 😀

#35081 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Za 2k, kup taki jaki Ci się podoba, wielkich różnic w tej cenie poza wyglądem nie będzie 😉

#35090 Reply
    wojciu1997
    Użytkownik
    • 16

Kup Zumico Dynamic. W moim mieście w salonie kosztuje 1700 zł kufer i kask gratis. Mój kuzyn ma takiego od nowości i na liczniku już 18000 km. Z usterek tylko stacyjka do wymiany bo się zacinała.

#35104 Reply
    Rugbyman
    Użytkownik
    • 4

Ja widziałem w takim sklepie-hurtowni: Makro Cash and Carry w Warszawie chinola „Maver Brave II” za mniej niż 2000 pln brutto. Moim zdaniem lepiej prezentuje się (czytaj solidniej wygląda) niż Toros F16 czy Router Bassa. No tyle, że wygląd to jedno a sprawność to drugie, no i trzeba mieć kartę klienta do Makro.

#35118 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Zumico ma fajną stronkę z katalogiem części, bez problemu kupisz wszystko do ostatniej śrubki.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Czy warto kupić ?
Twoje informacje:

Back to top button