Czy warto kupić Zipp Pro 50

Czy warto kupić zipp pro 50? Proszę o opinie ludzi którzy maja ten sprzęt.

Wygląda jak rasowy ścigacz, dźwięk ok, ale F16 je go na śniadanie...;)

Kristop napisał:

Wygląda jak rasowy ścigacz, dźwięk ok, ale F16 je go na śniadanie...;)

Szkoda tylko że F16 nie jest dobry pod względem jakości. Znajomy ma drugą sztukę i obie były koszmarnie awaryjne po kilku tysiącach km. Najgorsza jest elektryka, a zaraz później awarie mechaniczne. No ale za niecałe 2000 złotych można kupić jedynie dobry rower.

A możecie podać wady i zalety bo ja tym bym robił około 15 km dziennie.

Ja na WS50 robie po 40 dziennie i nic mu nie jest;)

Cztery strony opinii wady/zalety: http://www.polskajazda.pl/Porady/Opinie-o-motocyklach/Zipp/Pro-50. Już chyba sporo czasu mineło od jego premiery więc bym pozukał jakiegoś innego modelu.

Czyli przy moim użytkowaniu był by idealny? zwykle jeżdze delikatnie ale od czasu do czasu lubię przycisnąć gaz

A co myslicie o Aprilii sr50

Mam Pro i oprócz początkowych problemów po samym zakupie uważam że Pro jest świetny. Przy założonym cylindrze 72 lece maksymalnie 84 km/h przy 15T zębatce wg. GPS. Przyśpieszenie jest ok, nie mogę nim narzekać ;) O ilość km dziennie to ja robie około 10-15 dziennie a w weekend potrafie zrobić z kolegami nawet po 100-150 km. Pozdrawiam

Aha czyli po małych poprawkach idealny?

Myślę że tak o ile nie będzie ci przeszkadzać to że jak chcesz coś ze sobą zabrać to tylko do plecaka bo do schowka pod siedzeniem mieszczą się tylko dokumenty

A czy za 2500 zł kupie coś sensownego

Jak poszukasz to znajdziesz. Poszukaj jeszcze Zipp X Race - silnik ten sam a ciekawszy wygląd.

Ok popatrze

Michalk001 napisał:

Jak poszukasz to znajdziesz. Poszukaj jeszcze Zipp X Race - silnik ten sam a ciekawszy wygląd.

O wiele ładniejszy od pro
http://olx.pl/oferta/zipp-x-race-50cm3-CID5-ID6ylyB.html#abf8774765

Fajny ten Zipp X-race muszę teraz rozważyć pro czy x-race prosze o poruwnanie tych 2 maszyn.

Mechanika ta sama, silnik taki sam - sprawdzony i dobry 139FMB. Poza wyglądem wiele się nie różnią. Tak więc bierz tego który bardziej Ci się podoba. W X Race są dwie tarcze tak więc duży plus, nie pamiętam jak jest w Pro.

A wady fabryczne typu obrotomierz, pękająca rama i słabe ładowanie

Proszę powiedzieć czy to się poprawiło.

A Yamaha TZR ponieważ lubie od czsu do czsu pszyszarżować i ogółem jeżdzenie 40 km/h i słaby zryw mi nie zabardzo odpowiada co myślicie o tym moto.