Czy warto kupić ten skuter?

• This topic has 10 odpowiedzi, 5 głosów, and was last updated 2 years temu by Chevi.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    baq1223
    Uczestnik

Witam.
    Jestem nowym użytkownikiem i poszukuję swojego pierwszego skutera. Wzrost 190/ waga 85
    Przeglądałem trochę forum i wywnioskowałem, że na początek dobrym wyborem będzie jakiś koreańczyk 🙂 Budżet jaki chcę przeznaczyć to 2000-3000. Znalazłem takie ogłoszenie. Co powiecie o tym modelu? Czy warto za taką cenę?
    Serdecznie pozdrowienia 🙂
    https://www.olx.pl/oferta/daelim-besbi-retro-2008r-CID5-IDzOxUC.html#f29d2d7258

Wombat
    Moderator

pierwszy raz widze na oczy – straszny egzotyk. szuakałes do niego jakichkolwiek cześci zamiennych?
    bo to może być dramat naprawić cokolwiek.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kiler
    Uczestnik

Ale ładny to on jest 🙂

Panuss
    Uczestnik

Jesli ci sie podoba to bierz ale wez pod uwage to czy czesci beda do niego dosteone bo jest troche nie typowy

baq1223
    Uczestnik

Dzięki wszystkim za odzew. Szczerze powiem, że jako nowicjusz nie skupiłem się w ogóle na częsciach. Na allegro jest trochę używanych, ale macie racje, nie ma ich za dużo.

A co, drodzy forumowicze, powiecie o tej Yamasze?
    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-yamahe-majesty-warta-uwagi-CID5-IDzDB6B.html#f29d2d7258

Tutaj rówież na forum czytałem opinie ” Wombata”, że Yamahy Majesty są warte uwagi ale tutaj prawdopodobnie wszystkie naprawy będa dużo droższe. Najważniejsze pytanie to to czy jest skuter z 2000 roku jest w ogóle warty uwagi? I na co ewentualnie patrzeć podczas wizyty u sprzedawcy?

Pozdrawiam

Wombat
    Moderator

a masz prawko A – bo ta yamaha to już 150cm.
    Ja bym sie osobiście w skuter z 2000 nie pchał nie znając jego historii. Straszne ryzyko że bedzie mocno zużyty. Inna sprawa że w tym budżecie i tak bedziesz ryzykował.

baq1223
    Uczestnik

Jejku, totalnie masz racje. Z tego wszystkiego nie zwróciłem uwagi na pojemność. Od 2 tygodni przeglądam forum i olx,allegro, otomoto i już totalnie zrezygnowany. Nie ma prawie nic wartego uwagi. Dzisiaj wpadło jeszcze to ogłoszenie
    https://www.olx.pl/oferta/skuter-motocykl-sym-fiddle-125-retro-vespa-super-stan-piekny-2014r-CID5-IDzICEP.html#f29d2d7258

Francuz, ale młodszy dużo. Co myślicie?
    Pozdrawiam

Wombat
    Moderator

ze zdjęcia ładny i troche tego u nas jeździ.

baq1223
    Uczestnik

Zastanawia mnie tylko czy nie jest jakiś powypadkowy. Jak na 2014 rok to lakier wygląda idealnie, lusterka nie są oryginalne ;/

Wombat
    Moderator

ze zdjęcia nie zgadniesz

Chevi
    Uczestnik

Mam hondę pantheon 125 2006r.Swoje lata ma ,ale daje na nią gwarancję.Dodatkowo jest duża,mam prawie 2 m wzrostu i mieszczę się spokojnie.jak coś to 695635773

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button