Czy warto kupic skutera kingway guliver?

Witam chcialem zapytac czy warto kupic uzywanego skutera kingway guliver z 2007r z przebiegiem 4000km w bardzo dobrym stanie?

Zależy za ile.

za ok.900zł

Jeśli silnik w dobrym stanie, wszystko dobrze chodzi i ogólnie skuter ładny to targować i brać.

wszystko oceniam na 10/10 lecz tylko nie odpala bo stał 2 lata w garazu moze wiesz co mu moze byc??

wszystko oceniam na 10/10 lecz tylko nie odpala bo stał 2 lata w garazu moze wiesz co mu moze byc??

W takim wypadku by trzeba było wszystko posprawdzać. Akumulator naładować, sprawdzić czy paliwo dochodzi.

aha a zawory tez moga byc winne?

Tego to nie wiem, ale na początku trzeba by było podstawowe czynności wykonać takie jak pisałem, bo jeśli stał 2 lata nieodpalany to teraz od razu się go nie uruchomi.

no no

marcins131 napisał:

wszystko oceniam na 10/10 lecz tylko nie odpala bo stał 2 lata w garazu moze wiesz co mu moze byc??

Wszystko jest 10/10 tylko nie odpala hahhah rozbawiłeś mnie :D

Sprawdź iskrę , daj mu paliwa bezpośrednio w cylinder , albo odpal na plaku ;)

co to znaczy na plaku??

marcins131 napisał:

co to znaczy na plaku??

Plak to taki spray antystatyczny do samochodowych desek rozdzielczych :) Kolega może miał na myśli spray typu "samostart"? psika się to do rury gaźnika, przed filtrem i startuje silnik gdy są kłopoty z uruchomieniem ;)