Czy warto kupić cross Defender 150cc ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Czy warto kupić cross Defender 150cc ?

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe taczek taczek 1 tygodni, 4 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #645416 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emtepe35
    emtepe35
    Użytkownik

Wiem, że temat stary ale napiszę co wiem jakby ktoś jeszcze tutaj zawitał. Jeśli nie ma się 18 lat to lepiej jeździć na rowerze chłopaku. Nawet podczas jazdy na terenie prywatnym możesz wypier*olić i jak ktoś cię znajdzie i zadzwoni na pogotowie „młody chłopak – wypadek na motocyklu” od razu jedzie prokurator i twoi rodzice mają sprawę w sądzie za nieupilnowanie dziecka. No a o tym co dzieje się gdy wjedziesz na publicznej drodze w jakieś auto to już chyba mówić nie muszę 🙂

#689750 Odpowiedź

krzysztof

ja osobiście mam 171cm wzrostu i mi ten cross pasuje,oczywiscie przymierzam sie do zakupu ,homologacji ten cross nie ma tak na marginesie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #700997 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe taczek
    taczek
    Użytkownik

jak dla mnie nie warto w to inwestować trochę strata pieniedzy

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Czy warto kupić cross Defender 150cc ?
Informacje o Tobie: