Czy warto Derbi Sedna 125

Siemka takie pytanie mam do was, co sądzicie na temat Derbi Sedna 125 ccm. Chce przejść z mojej bassy 50cmm na coś wiekszego i mam oferte tego derbiego. Za pomoc z góry dziekuje :)

Pomoże ktoś :D ? do jutra mam czas

Ale weż to sprzecyzój,czemu derbi jakaś promocja czy za zrobienie l..ki ;D,za ile on jest jaki rok itd w jakim stanie,co chcesz wiedzieć?

Taka sztuka http://otomoto.pl/oferta/derbi-senda-kat-b-a1-ID6yhxKb.html#

To ci powiem że jak ci sie podoba to weź tylko nie licz na te 2,5l na 100 bo to sinik z xr [stara konstrukcja] nowsze sm jest na jakims tam wynalazku a tu moża jeszcze przeżyć jak na 4500 zejdzie.

Ale ładny jest bardzo :-)

Jak sadzicie ile według was powinien ten motorek spalić na 100km?

a czytałeś ogłoszenie?

zytałem tylko kolega powyżej ma obiekcxcje co do tego co jest w ogłoszeniu :P

to silnik z xt i przy lekkim pałowaniu pociągnie 4l a w terenie [1,2,3-3,2,1] może i do 5 dolecieć,jak będziesz latał po mieście i nie traktował manety w trybie full i zero to w 3,5l sie powinineś zmieścić

To dość dużo ;/ tyle to mój 1.9 TDI pali na trasie :P tylko ciekawe czemu gosc pisze ze takie male spalanie jest.

Może jeździł jak kaleka 70km na otanim biegu,ja ci podałem ile by spalił przy moim stylu jazdy [4,5l] Zulusowi pewnie 3,8l,wszystko kwestia użytkownika,teraz dożynałem quada 150 [chinol 152qmi] i dziadek od kt orego go kupilem mieścil się w 3,5l na 100 a przy moim uzytkowaniu 6,5l

Sprawdzłem raporty spalania to 2.92l/100km. A powiedźcie mi jak jest z częściami czy części z tej Hondy będą pasować do Derbi? wiem że ten sam silnik ale pytam dla pewności

korr napisał:

To dość dużo ;/ tyle to mój 1.9 TDI pali na trasie :P tylko ciekawe czemu gosc pisze ze takie male spalanie jest.

No skoro jeździsz już samochodem to zakładamy że jesteś świadomym użytkownikiem i wiesz, że spalanie nie jest wartością stałą.

No jeżdżę na TAXI wiec 5000km miesięcznie robi się po naszych " fajnych" drogach :D awaryjnośc podobno niska jest

Łoj moa błomnd:D tam jest silnik z xt a nie xr,teraz moja dopatrzyła się,więc w azie wtopy
http://allegro.pl/silnik-125-junak-romet-zk125-zk50-crs50-promocja-i6001639403.html
i twoja lata na nowym

Derbi kupiony ;) w rzeczywistości okazał sie jeszcze lepszy niż w opisie i na zdjęciach. Na prawdę jest zadbany wizualnie jak i technicznie ;) zobaczymy jak sie będzie sprawował ;)

Gratulacje! Już na zdjęciach robił wrażenie delikatnie traktowanego gazem, a znacznie mocniej szmatką :-)))

No to czekam na wrażenia z jazdy bo banan pewnie od ucha do ucha

No pierw trzeba na spokojnie nauczyc się tym jeździć bo dla mnie jest to szok technologiczny i pojemnościowy z bassy 50 ccm w automacie przejść na 5 biegowegocrossovera 125ccm tym bardzije przy moich parametrach fizycznych 56kg wagi 176 cm wzrostu :)