! Forum Skutery Czy warto…

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tweek
    Tweek
    Użytkownik

WItam czy warto wyzerowac licznik w skuterze czy nie??

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Po co ??

Barton Fighter 50 2012 r.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pytanie powinno raczej brzmieć: „Czy warto wypolerować skuter, umyć, wyzerować licznik, i wystawić na aukcje jako nówka nie śmigana?”

Zdjęcie profilowe dawid102
    dawid102
    Użytkownik

Nie warto tylko oszukasz ludzi takim postępowaniem. Czy predzej czy później i tak sie ktos skapnie

Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

no cóż, to zależy…..
    Kupując swego czasu, dawno, dawno temu, samochód, używany, z firmy, po przebiegu, na liczniku 350 tys km ze strasznie zniszczonymi oryginalnymi zegarami, postanowiłem zmienić całe zegary. Ponieważ wiedziałem, że samochód ów będzie miał u mnie dożywocie, wyzerowałem licznik i wstawiłem cały zestaw wskaźników.
    gdyby to jednak szło na sprzedaż, to szkoda byłoby mi czasu na taką zabawę. W tej chwili nie patrzy się na przebieg. Polacy tak mają….

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

dawid102 napisał:

Nie warto tylko oszukasz ludzi takim postępowaniem. Czy predzej czy później i tak sie ktos skapnie

jak już sprzeda to i tak ma się czym przejmować że był cofany to problem przyszłego właściciela 😛
    w Polsce nie jest zakazane cofanie liczników także nie widzę problemu.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Lukario napisał:

dawid102 napisał:

jak już sprzeda to i tak ma się czym przejmować że był cofany to problem przyszłego właściciela 😛
    w Polsce nie jest zakazane cofanie liczników także nie widzę problemu.

Ale sprzedaż takiego egzemplarza jest.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie