Czy uznają reklamację na mój skuter.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Czy uznają reklamację na mój skuter.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Adrian Sklodowski 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Adrian Sklodowski
    Użytkownik

Witam ostatnio zakupiłem skuter Zipp Torros f 16 🙂 przejechałem dokładnie 364 km i skuterek miał częste problemy z odpalaniem nie mogłem pojechać na przegląd ponieważ skuterek nie chciał zapalić, więc zabrałem się za robotę zdjąłem kufer plastiki sprawdziłem kompresje w silniku nie doszło nawet do 5 barów… iskra jest cewka działa wszystko do tej pory działało zdjąłem podciśnienie podłączyłem benzynę prosto do gaźnika i dalej nie odpala i tu pytanie czy jak złożę skuter mniej więcej tak jak fabrycznie to przyjmą go na reklamację? Czy jak to jest? skuter ma ledwo 364km przejechane z prędkością max 50-55 km/h a chciałbym jeszcze nim trochę pośmigać 🙂 a nie mogę , ponieważ skuter stoi rozebrany w garażu… Proszę o szybką odpowiedź.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Niepotrzebnie moim zdaniem rozbierałeś. Teraz musisz się mocno napracować, nim pojedziesz do serwisu.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Adrian Sklodowski
    Użytkownik

Mocno napracować tzn ? :/

Zdjęcie profilowe marek789
    marek789
    Użytkownik

Aby wszystko wyglądało tak jak nie ruszane, bo mogą odrzucić gwarancje ze względu na ingerencje użytkownika

Adrian Sklodowski
    Użytkownik

Ooo kurczę… :// to będzie bardzo trudne 🙁 mam do założenia plastiki jakieś poprawki przy cewce, zawirowacz spalin, plastiki 🙁

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

1. musisz go poskladać do kupy i to tak żeby nikt sie nie zorientował ze grzebaleś – co w wypadku chinola nie powinno być trudne
    2. Po kiego grzyba jeździsz maxem niedotartym skuterem? Mogą zarzucić ci niewłaściwą eksploatacje i pogonią z gwarancją – bo jest i taka opcja.
    3. Skoro sie znasz to olej gwarancje i zrób to sam. Skoro sie nie znasz to po kiego grzyba tam łapy pchasz?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Adrian Sklodowski
    Użytkownik

Wombat napisał:

1. musisz go poskladać do kupy i to tak żeby nikt sie nie zorientował ze grzebaleś – co w wypadku chinola nie powinno być trudne
    2. Po kiego grzyba jeździsz maxem niedotartym skuterem? Mogą zarzucić ci niewłaściwą eksploatacje i pogonią z gwarancją – bo jest i taka opcja.
    3. Skoro sie znasz to olej gwarancje i zrób to sam. Skoro sie nie znasz to po kiego grzyba tam łapy pchasz?

Hehe myślałem ze to tylko coś ze świecą lub gaźnikiem 🙂 jak nie przyjmą na reklamacji to zrobie go sam bo zbytnio nie mam czasu zeby to zrobic 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie