Czy to zatarcie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #139977
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Siemka wszystkim. Dziś jadąc skuterem pierwszy raz wszystko było wporządku. odpalil , pojechałem, wróciłem. Drugj raz chciałem pojechać, wszystko ok. Zrobiłem pierwszy postój przy 5 km. poczekałem około 10 minut i ruszyłem w dalszą drogę. Po kolejnych 4 km znowu postój, dłuższy , około 20 min , potem jadę przejechalem około 3 km i skuter zaczął dziwnie się zachowywac. Zwolnil do 30 km/h i więcej poprostu nie mógł. zatrzymałem się bo strasznie zaczęło smierdziec paloną gumą. odkręcilem pokrywę przekładni ale pasek , wario i sprzeglo wszystko wporządku. Odpalilem skuter i coś zaczęło głośno stukać. przejechalem około 400 km i skuter zgasł. Całą podróż odbyłem z prędkością około 45-50 km/h ponieważ nie spieszyło mi się . Czy to możliwe że po przebiegu około 3500 km mógł się zatrzeć cylinder? Skuter to chińczyk 4t ,50 cc

    #140002
    Staniuu
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Widzę że jak narazie nikt ci nie chce pomóć więc ja spróbuje.

    Nie napisałeś jeszcze czy skuter odpala. ;P
    Ale podejżewam że nie, więc puki nikt ci nie napisze konkretnej odpowiedzi to radze ci poszukać problemu na własną rękę.

    Jeżeli podejżewasz że się zatarł , to zdejmij głowicę i zajrzyj do środka cylindra. U mnie w skuterze to kilka minut roboty, nie wiem jak u ciebie.

    #140004
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    No więc tak. przywiozlem właśnie skuter z miasta , ciemno już jest to nic dziś nie zrobię. Skuter nie odpala. Ale kopniak ma opór. dopóki nie rozbiore to można sobie gdybać. A tak poza … Mam cylek WM motors , czy to dobry wybór? za bardzo nie mam kasy więc chyba to będzie dobry wybór?

    #140023
    Staniuu
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Mam dokładnie taki sam cylek tylko 80cm3, i chodzi mi elegancko.
    Ludzie mówią że nie jest zły ani nie urywa dupy. Zwyczajny tani cylek , zresztą zależy pewnie jak się trafi, bo ma coś z chinola.

    Ale wątpie wsumie że się zatarł. Zresztą przekonasz się jutro ;P

    #140047
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Narazie go dostałem ze sklepu, ponieważ znamy się z właścicielem i powiedział żebym wziął cylek i jak to będzie zatarcie to wtedy poprostu dam mu kasę za niego. Narazie mam cyl 80 cc bez głowicy. Głowicy pod 80 cc nie kupowałem , Ale jak zarobie to kupię, koszt około 90 zł. A staniu jakie masz osiągi na tej 80 ? Tylko proszę o realne pomiary , najlepiej GPS’EM. 😉

    #140061
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Znowu ja 😀 Udało mi sie odpalic skuter po jakiejś godzinie . Strasznie w nim cos stuka, puka. 😀 zawory sa dobrze wyregulowane, czyli to odpada.

    Oto filmik z pracy skutera ——-> http://youtu.be/hjTRauF8KIc

    #140272
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

    Kolejny raz ja. Cylek był zatarty, pierścień się posypał. Założyłem dziś nowy cylek. Stuki były nadal. Teraz wiem że te stuki to korbowód wydawał.Lata na każdą stronę. prawdopodobnie posypalo się łożysko igielkowe..Mam do was pytanie jaki wał wybrac? W 200 zł uda mi.się?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button