Czy to za mała dysza?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy to za mała dysza?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, kupiłem sobie niedawno nawy gaźnik i gdy go założyłem to nie chciał mi odpali tylko gdy ?cisn?żem stożek (g?bkowy) to odpali. Więc przestawiżem dawkę z tej przed maksymalną na maksymalną i dałem dość mało powietrza. No i podobnie było. Podczas jazdy muszę dawałstopniowo gazu bo jak dam gwałtownie do go dławi jak by zaraz miał zgasn??. A podczas gdy się już rozp?dzł to i tak nie mogę daćna manetce max gazu bo tak samo. Czasami też trzymając stale jeden gaz mi zd?awi go na chwilą.
    Czy to może był wina za małej dyszy?
    Dodam też że to jest 4T 60ccm

Anonimowy

Za mala dysza na bank

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Byłbym jeszcze wdzięczny jak był napisać jaki bym musiał dać rozmiar…90? czy może więceją I tak dają już pomógł

Anonimowy

Napisz jaką masz teraz dysze i jaki masz tuning!

Anonimowy

Cylinder 60 ccm Stożek Dysza to nowa jest nawet jeszcze tego nie rozbierałem to pewnie 80-85 No i mam zmienione rolki i sprężynki ale to takiego wielkiego znaczenia nie ma.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

jeżeli jest 80-85, to daj 90-95

Anonimowy

Już nawet do mechanika tak dla pewności zadzwoniłem 😛 No i mi powiedział żebym kupić o 15 większą. Jutro jadł i kupują. Mam nadzieję że to wypali 😀

Anonimowy

daj mu więcej powietrza to zażatwi sprawe jak kupisz wieksza dysze to z miejsca nie ruszysz bo go będzie zaleważ

Anonimowy

Chyba tobie będzie zaleważ…. czytaże? co mam zamontowane?
    [u:cd228b564c]stożek I cylinder 60 ccm!!! [/u:cd228b564c]

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie