Czy to ważny przewód ?

Cześć dziś montując zapalniczkę do skutera przez swoją głupotę wiercąc otwór na zapalniczkę,nie spojrzałem co jest pod mniejscem wiercenia..
Spojrzałem i tam któryś przewód idący do silnika został dość znacznie przedziurawiony, powiecie mi co to za przewód ? I czy jest on ważny ?
Normalnie odpalałem skuter i dawał gazu ok i nie widziałem z niego żadnych wycieków..


By dodge98 at 2012-04-01

Przewód wychodzi spod takiej śrubki z przodu silnika (w miejscu tego czarnego plastiku który zasłania).

Liczę na waszą szybką reakcje ;)

Zrób dokładniejsze zdjęcie z kąd on wychodzi. bo nie zrozumiałem za bardzo.:)


By dodge98 at 2012-04-01

tam gdzie kolor czerwony tam na silniku jest taka śrubka spod niej wychodzi ten przedziurawiony kabel, dziura w kablu to to srebrne na kablu (w tej dziurze)

wydaje mi się, że to odpowietrzenie silnika. zakręć dziurę izolacją i po problemie.

Zrób zdjęcie całego skutera i wtedy zaznacz to miejsce, bo nie widać czy to prawa strona czy lewa, przód czy tył, z dołu czy z góry.

On idzie chyba do filtra jak się nie myle

Mówicie, żeby od izolować..
Może być taśma izolacyjna elektryke ;P ?

Zrób dokładniejsze zdjęcie gdzie to miejsce jest i zrób zdjęcie z którego miejsca w silniku wychodzi ten przewód.

Jak dla mnie ten przewód nie jest ważny

coś od dopalania w nowszych na licencji yamahy - działa, ale w niektórych w ogóle niepotrzebny (np w moim miałem dopalanie z tłumika i sobie zwisał ( i ciągle zwisa)

To jest odpowietrzenie głowicy, ściąg ten przewód, odetnij część zniszczoną i załóż z powrotem.