! Forum Serwis Czy to możliwe?

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Verso2011 Verso2011 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #43328 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe andrzej2910
    andrzej2910
    Użytkownik

Kupiłem moduł na allegro do bartona energy 2t i sprawdzałem jak sie wkręca na obroty na stopkach i do 7tys jest super a potem skuter troche przerywa obroty spadaja o 0.5tys obrotów potem wzrastaja i tak cały czas. Podczas jazdy na full gazie słychac jak skuter dziwnie chodzi. Czy to mozliwe ze to wina modułu? Do 7 tys skuter super chodzi.To mój drugi moduł poprzedni odblokowany chodził tak samo tylko ze do tego źle obrotomierz działał.

#43338 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Widocznie jest zablokowany.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #43340 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Jeśli masz blokadę w gazniku lub gdzieś indziej to wymiana modułu ci nic nie da

#43345 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe andrzej2910
    andrzej2910
    Użytkownik

Ten skuter nie ma więcej blokad. Ale chyba jakby moduł był zablokowany to po dodaniu max gazu obrotomierz zatrzymał by się na np 8 tys a nie jak jest teraz jest skaczą te obroty.

#44397 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Verso2011
    Verso2011
    Użytkownik

trzeba byłokupić odblokowany moduł mój spokojnie wchodzi do 12 tys 😀

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Czy to możliwe?
Informacje o Tobie: