Czy to jest okazja na skuter?

Witam!
Mam problem bo kolega sprzedaje Yamaha Aerox 2005 rok bez cylindra i bez plastików za 700zl warto coś takiego kupić czy się nie wkręcać w to?

A i jeszcze jak namówić rodziców na taka okazje?

Okazja taka ze na plastiki, cylinder i inne czesci dolozysz ze trzy razy tyle... Pewnie jeszcze sa lagi pogiete lub rama, plastikow nie ma, pewnie powypadkowe... Na szrot niech to odda.

Plastiki- 730z
Cylcek- 110z
I to na tyle. Lagi proste, rama tak samo

A sprawdzales naped, układ korbowy, instalację elektryczną ? Diabeł tkwi w szczególe. Kupisz i się okaże, że nie ma jeszcze regulatora, mudułu a kable od lampy są pourywane. Jeśli wszystko sprawdziłeś, wiesz, że dokupując plastiki i cylinder z tłokiem będzie to jeździć to bierz. Choć ja na Twoim miejscu bym wolał dołożyć 700 zł i kupić [u]nowego[/u] torosa f16. Ale to tylko moje zdanie, zrobisz jak zechcesz. :-)
Pozdraw.

Ja juz mam swojego zippa superraya i mam dosyc chinola.Wole marke

A tam z rozrusznika lapie bo ma cylek zalozony 70cc z doplatom 900zl wiec tam wszystko ok. Lampa led z tylu jest. Wiec git.

Jeśli miałbym kupować skuter bez plastików to wolał bym hondę zoomer.

:)

Ugadałem go na 700z z cylkiem kupować papiery są

madi napisał:

Choć ja na Twoim miejscu bym wolał dołożyć 700 zł i kupić [u]nowego[/u] torosa f16. Ale to tylko moje zdanie, zrobisz jak zechcesz. :-)
Pozdraw.

Jestem tego samego zdania. Lepszym rozwiązaniem będzie Toros.

Ja już mam dosyć chinolów. Chce coś markowego. Jakas Aprilke, Yamahę, Piaggio, Gilera, Peugeot itp.

Dajcie mu spokój z tymi torosami, jeśli jest pewny, że wszystko ogarnie sobie, to czemu ma nie brać?

Ryglos napisał:

Dajcie mu spokój z tymi torosami, jeśli jest pewny, że wszystko ogarnie sobie, to czemu ma nie brać?

Dokładnie , doradzają chłopakowi chinole jakby one były nie wiadomo jakie wspaniałe , skoro jest zdecydowany to niech bierze -.-

Emul1 napisał:

Ryglos napisał:
Dajcie mu spokój z tymi torosami, jeśli jest pewny, że wszystko ogarnie sobie, to czemu ma nie brać?
Dokładnie , doradzają chłopakowi chinole jakby one były nie wiadomo jakie wspaniałe , skoro jest zdecydowany to niech bierze -.-

Tylko skoro jest zdecydowany, to po co pyta?
Aczkolwiek też bym brał :P

myślę że komuś, kto już posiada aeroxa to mógł by kupić na części, jeśli nie jesteś pewien to nie kupuj, no chyba że od zaufanego kolegi.