Czy to jest dobra okazja???

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Robertonos
    Użytkownik

Wyszukałem dziś taką ofertę: otomoto.pl/suzuki-burgman-sym-gts-125-M3169777.html Zastanawiam się czy warto gadać z tym właścicielem o tym skucie?Co sądzicie o stanie wizualnym i cenie?Mam Vitalkę ale chciałbym może przesiąść się na coś większego tego rodzaju.

klekocix
    Użytkownik

Robertonos napisał:

Wyszukałem dziś taką ofertę: otomoto.pl/suzuki-burgman-sym-gts-125-M3169777.html Zastanawiam się czy warto gadać z tym właścicielem o tym skucie?Co sądzicie o stanie wizualnym i cenie?Mam Vitalkę ale chciałbym może przesiąść się na coś większego tego rodzaju.

Tak czytam ten opis skutera i jest 3 linijki opisu samego pojazdu i 12 pisania o marce czyli o niczym…
    Do tego to handlarz – myślisz, że u takiego znajdziesz okazję? Jak widzi dobry towar to sprzeda za wysoką cenę a byle co tanio.

Co do samego skutera to 125ccm szału nie robi w tak dużym skuterze, do tego w przypadku (odpukać) wypadku lub stłuczki może być kłopot z dokupieniem nowych plastików, nie jest to popularny model w Polsce.

A czy to okazja?
    Sam popatrz i przemyśl temat:
    http://allegro.pl/listing.php/search?category=5557&sg=0&string=sym+gts+125

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button