czy to jest blokada w gazniku na dyszy głównej w 4t

spotkał sie ktos juz z czyms takim ,http://allegro.pl/dysza-glowna-paliwowa-pwk-koso-keihin-stage6-i2182169739.html to wyglada prawie tak samo i w to jest wkrecona dysza główna w gazniku 4t
moze to jest jakas blokada bo w gazniku mie miałem żadnej blokady i nie wiem czy to mam tak byc bo na innych fotkach na necie czegos takiego nie mam a dysza jest bezposrednio wkrecona

chodzi ci o to ze dysza jest wkrecona w rurkę emulsyjna, to co podałes w linku to jest jakas dysza tylko nie wiem od czego na zdjęciu wyglada na wielką jest tylko jedna fotka, otwór wygląda na wielki albo to złudzenie, mi to wyglada na jakaś dysze od powietrza dysza paliwowa nie ma takiej dziury jak by miała zasilać stara 66.

to jest wkrecone w gaznik a w to cos jest wkrecona dysza główna

i co nikt sie z takim czyms nie spodkał

niech sie ktos wypowie bo nie wiem co z tym zrobic

bitronxp1 napisał:

niech sie ktos wypowie bo nie wiem co z tym zrobic

To nie jest blokada.

a ze się tak spytam do czego to służy ,w podobnych gaznikach nie mam czegos takiego

To jest chyba po prostu przejściówka, też takie coś mam.

bo na seri jechał mi ok55km/h wstawiłem cylinder 80cc i jedzie teraz 70km/h a dysza główna jest od nowosci 85 ,i nie wiem czy gdzies nie ma jakies blokady bo wszystko juz sprawdziłem

hahahahaha, ja na swoim 50cc bez żadnego tuningu jade 70 na prostej. Nie potrzebnie zmieniłeś na 80cc musisz zrobić troche kilometrów żeby jechał Ci szybciej. mój ma prawie 10000km :)