Czy to dobry wybór?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    windowis
    Użytkownik

Czy dobrym wyborem jest router deluxe 1 na pierwszy skuter ,
    czy znacie jakiś inny skuter tego typu niestety nie dla mnie więc
    musi być nowy.
    Najlepiej romet
    ogólnie na razie znalazłem tylko deluxe 1 ,
    a co z innymi rometami zniknęły z rynku np „bassa” teraz
    go nigdzie nie ma .

Deep_Nothingness
    Użytkownik

Bassy nie zniknęły, po prostu teraz są wydawane pod innymi nazwami. Rzecz w tym, że większość chińskich skuterków to klony. Różnice u poszczególnych dystrybutorów to zmienione plastiki, inne wydechy koła i serwis. Główne elementy takie jak rama i silnik, to jedno i to samo. Dla przykładu Twojej Bassy tym samym jest Toros F16, Zipp Tops, Romet 727, Inca Sprint, Motobi Wilga itp, itd…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Sholvael
    Użytkownik

Proponuję połączyć siły w wybieraniu:
    http://www.skuterowo.com/forums/topic/roznice-miedzy-chinczykami

kochamszybkajazde
    Użytkownik

ja mam ten skuter i bardzo dobrze sie sprawuje. jestem dziewczyna i wedlug mnie jest dobry wrecz idealny dla dziewczyny ale wkrotce bede go wymieniac na silniejszy skuter bo interesuja mnie skutery typu romet 747, barton itp.

ale polecam ten skuter

H2O
    Użytkownik

Ten czyli który? Jest cały zielony, czerwony, biały, a może w bardzo modnych obecnie… barwach tęczy ???
    *
    Wymienić na skuter silniejszy. (?)
    *
    Zapamiętam to określenie, bo już myślałem, że tego swojego obecnego nieco *nafaszerujesz* i będziesz się z nim nadal *lansić* na swoim kwartale.
    A to inaczej już teraz działa. Góra, dwa miechy i się wypada pokazać z czymś zupełnie nowym. OK. Można i tak.
    Młodzież dzisiaj jest taka *pacynkowata*, że zanim jedno zwykłeś skończyć lepić, już kolejne wypada urabiać. Lipa z tym. 🙁

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button