Czy to dobry wybór?

Czy dobrym wyborem jest router deluxe 1 na pierwszy skuter ,
czy znacie jakiś inny skuter tego typu niestety nie dla mnie więc
musi być nowy.
Najlepiej romet
ogólnie na razie znalazłem tylko deluxe 1 ,
a co z innymi rometami zniknęły z rynku np "bassa" teraz
go nigdzie nie ma .

Bassy nie zniknęły, po prostu teraz są wydawane pod innymi nazwami. Rzecz w tym, że większość chińskich skuterków to klony. Różnice u poszczególnych dystrybutorów to zmienione plastiki, inne wydechy koła i serwis. Główne elementy takie jak rama i silnik, to jedno i to samo. Dla przykładu Twojej Bassy tym samym jest Toros F16, Zipp Tops, Romet 727, Inca Sprint, Motobi Wilga itp, itd...

Proponuję połączyć siły w wybieraniu:
http://www.skuterowo.com/forums/topic/roznice-miedzy-chinczykami

ja mam ten skuter i bardzo dobrze sie sprawuje. jestem dziewczyna i wedlug mnie jest dobry wrecz idealny dla dziewczyny ale wkrotce bede go wymieniac na silniejszy skuter bo interesuja mnie skutery typu romet 747, barton itp.

ale polecam ten skuter

Ten czyli który? Jest cały zielony, czerwony, biały, a może w bardzo modnych obecnie... barwach tęczy ???
*
Wymienić na skuter silniejszy. (?)
*
Zapamiętam to określenie, bo już myślałem, że tego swojego obecnego nieco *nafaszerujesz* i będziesz się z nim nadal *lansić* na swoim kwartale.
A to inaczej już teraz działa. Góra, dwa miechy i się wypada pokazać z czymś zupełnie nowym. OK. Można i tak.
Młodzież dzisiaj jest taka *pacynkowata*, że zanim jedno zwykłeś skończyć lepić, już kolejne wypada urabiać. Lipa z tym. :(

Ja od prawie 2 lat mam ten skuter co prawda po tuningach ale naprawdę myślę że warto wygodnie się jeździ nie zawodny tanie części no i jak na większość podobnych skuterów ładnie wygląda