Czy to będzie zle wygladac. Strój supermoto.

Witam. Troche niespodziewanie przesiadłem się z poczciwego zippka pro na supermoto benzer xcross 125. I nurtuje mnie jedna kwestia. Posiadam kask naxa f10 integralny, kurtkę i rękawice firmy ozone z protektorami typowo scigaczowo-turystyczne tekstylia a rękawice skura. Jeździć będę głownie po asflacie czasem tylko szutry raczej zadnego mocniejszego terenu. Ten komplet na zippie wyglądał bardzo dobrze ale boje sie za na supermoto będę wyglądać troche komicznie. Moge ewentualnie kupić jakiś kask enduro ale raczej kurtki i rękawic zmieniać nie mam zamiaru poniewarz mają moze 1 sezon a na supermoto będę jeździć max 2 sezony po czym przesiadam sie na gs500

I czy kask enduro nie będzie wyglądał dziwnie z tym zestawem i jak to jest z jego wygodą podczas jazdy typowo turustycznej.

Kask i gogle:) będzie to pasowało jak do świni siodło:D lataj tak jak teraz

Nie rozumiem :) czyli zostać przy obecnym kasku czy kupować enduro?

Ja bym nie inwestował... dopiero pod gs500 :-)

Też tak właśnie myślałem jednak to 2 lata a enduro kupiłbym od naxy więc 230zł i jest kask :). Czyli mówicie że źle nie będzie i jeździć w tym integralu co mam?

To może się wstrzymaj i pozbieraj na jakiś barddziej wypasiony kask na znacznie szybszy motor?

Szybszego supermoto/enduro raczej kupować nie będę wiec jesli kask enduro to tylko naxa/ls2. Słyszałem ze jazda supermoto w integralu wygląda dosc dziwnie wiec chcialem kupic jakis enduro ale teraz to juz sam nie wiem. Wiec proste pytanie. Zostawać przy tym kasku kurtce i rękawicach czy kupowac do tego zestawu kask enduro?

...a co miałeś w takim razie na myśli pisząc gs500...?

Jak masz za dużo kasy, to kupuj... Ale tak sobie myślę, że mało kto zwróci na to uwagę...
Chłopie! To Tobie ma dawać przyjemność, a nie tym co się patrzą!

I tu trafiles z odpowiedzią. Masz racje chyba zostaje przy tym co jest :D wielkie dzieki i lewa bo wiosna idzie duzymi krokami

Oj idzie, idzie :-)
Najlepszego!