Czy ten cyl sie nada jeszcze??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy ten cyl sie nada jeszcze??

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Foty airsala. Tlok się rozpigal w nim i nie wiem czy jakbym kupil nowy tlok czy by dobrze jezdzilo to. Jak tak to czy do alu jakieś specjalne tloki musza byc? bo nie chce mi się wydawac na jakieś vertexy h.uje muje za grosze tlok i dzida. Jak się nadaje cylinder to czy ten tlok podpasi ? http://moto.allegro.pl/item871870932_tlok_47_mm_tuning_na_70_minarelli_ac_aprilia_mbk.html

Bu$$ : **
    szybko mi odpowiadac !!

Anonimowy

powiem ci tylko tyle że temp dojdzie do 80 stopni i tłok ci napuchnie jak świnia

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Czemu? 🙄

Anonimowy

pomijając jakość fotek i to że tam mało co na nich widać (wielkość) to mi się wydaje że trochę na nim jeszcze pojeździsz, dostrzegłem tylko jedną pionową rysę więc źle nie jest.
    tam gdzie chodzi tłok to tragedii nie ma ;p

Anonimowy

airsal ma trochę większy tłok jak malossi sport czy polini no minimalnie bo 0.06 mm ale większy ;p

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

no właśnie siwy cos mowil ze musialbym kupić tlok ale on mowil ze 47.6 :/ to juz sam nie wem

Anonimowy

No bo 47,6mm jest w alu 😛 Wez sobie suwmiarkę i zmierz jak nie wierzysz 😉

Anonimowy

nie pomyliło mi się 47.6 tam jest

Anonimowy

Nie w każdym alu jest 47,6m w MHR miałem 47mm. Co do cylindra to polata jeszcze ale usuń to aluminium z gładzi.

Anonimowy

probowalem to usunac i się nie da ;( robila się tylko polarka na cylku…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie