czy te przełączniki da się podłączyć w moim skuterze ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) czy te przełączniki da się podłączyć w moim skuterze ??

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

🙄 witam mam pytanie czy takie przełączniki jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item500193453_przelacznik_prawy_wapor_delfin_quest.html
    dało by radę podłączyć do piaggio nrg ,żeby działały ???????,(ponieważ mam plany na montaz kierownicy downhill ,a orginalne przełączniki są montowane w plastikach kierownicy 🙁 ). A i czy trzymały by się na niej (czy ich średnica w miejscu mocowania nie jest większa niż średnica kierownicy) ???

z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :mrgreen:

Anonimowy

Będziesz musiał pokombinować z wtyczkami kabli aby podłączyć to tak aby działało

Anonimowy

zadałes trochę głupie pytanie…no pewnie, ze się da
    i tak jak mói Nikikin będziesz musiał załozyc raczej jakieś inne kostki i będzie gitara :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

gmax, a powiedz mi czy na pewno będą się trzymały na kierze ??? czy można regulować ich ustawienie (położenie ) na kierze?? i czy wiesz jak się takie przełączniki w chińskich skuterach sprawują ??? pozdro

Anonimowy

ja tam mysle, ze beda pasowac…jak nie to na jakąś dodatkową śróbke dokrecic…znam kilka osób co maja takie przełączniki przy swoich sqterach no i nie ma z nimi zadnych problemów…przełączniki jak przełączniki dlaczego maja się niby psuc

Anonimowy

marxms13 napisał:

czy można regulować ich ustawienie (położenie ) na kierze??

ja mam podobne w zasadzie różnią siętylko kolorem tego niebieskiego przycisku i on jest tak rozpoławiany i jak go delikatnie rozkręcić to daje się regulowac kąt nachylenia

Anonimowy

utniesz kostke i zmostkujesz kable odpowiedni do odpowiedniego i na pewno zadziała , zaufaj mi 🙂 jezeli w zestawie nie ma schematu tego przelacznika to popros goscia o to by ci przyslal schemat do tych przelacznikow, tam napisane będzie który jest odpowiedzialny za co i polaczysz to bez zadnych problemow 🙂 a jak nie to metoda prób i bledow

pozdroo

Anonimowy

będzie się trzymał tylko będziesz musiał chyba wywiercić dziurki w kierze bo te przełączniki mają takie bolce od wewnątrz żeby się po całej kierze nie obracało no i oczywiście dobrze kable podłączyć ale jak się znacz to nie sprawi ci dużego kłopotu

Anonimowy

Kupuj bo na pewno będą działąły najwyżej jak źle podłączysz to zamiast rozrusznika będziesz miał swiatłą a jak przesuniesz przełącznik na światła normalne to ci rozrusznik zacznie kręcić wiec wtedy pozamieniasz i będzie gites

Anonimowy

dzieki wszystkim za odpowiedzi 🙂 bardzo mi pomogliście

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie