Czy się opłaca robić AM???

Padłem ofiarą zmiany przepisów z motorowerowej na AM ale nie wiem czy mi się opłaca. A więc os początku miałem zdać motorowerową ale szkoła nie ma możliwości zrobienia takiego kursu i musiałem jechać do ośrodka. Niestety nie miałem zbytnio czasu a potem brak chętnych,śnieg itp.Kiedy wprowadzili Am nie przejąłem się i postanowiłem poczekać na skończone 14 lat(ur.21.09). Ostatnio zacząłem się przygotowywać i szukać inf.
Ale z tego co czytałem muszę odbyć szkolenie.Najtańsze jakie widziałem to 700 zł(i jeszcze inne koszty) więc czy się opłaca.Umiem jeździć i znam zasady ruchu drogowego lecz na jazdę przy domu na prawie nieruchliwych ulicach. Nie wiem chciałbym zdać ale ok 1100zł to trochę dużo skoro za 4 lata będę robił prawo jazdy na samochód. A więc czy się opłaca???


Głupie pytanie. Od Ciebie zależy czy się opłaca czy nie, a szczególnie od Twoich chęci i budżetu. Możesz zresztą poczekać 2 lata i zrobić sobie A1 :P

No tak, ja bym chciał ale jak napisałem ok.1100 zł to trochę dużo. Widziałem też śmieszny post żeby pójść i prosić dyrektorkę o wystawienie motorowerowej z wcześniejszą datą, ale chyba nie skorzystam . Więc dalej nie wiem czy się opłaca płacić czy czekać 2 lata. A i jakie są kary za jazdę bez motorowerowej/AM???

To tak, jakbym ja Ciebie zapytał, czy opłaca mi się robić prawo jazdy na samochód, skoro mam zamiar jeździć motocyklem.
To od Ciebie zależy, czy tak, czy nie. My za Ciebie życia nie przeżyjemy.

Według mnie to sprawa budżetu-masz kasę, to zdawaj na AM

nie