Czy się opłaca robić AM???

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Czy się opłaca robić AM???

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak LukowskiChlopak 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe LOLEczek
    LOLEczek
    Użytkownik

Padłem ofiarą zmiany przepisów z motorowerowej na AM ale nie wiem czy mi się opłaca. A więc os początku miałem zdać motorowerową ale szkoła nie ma możliwości zrobienia takiego kursu i musiałem jechać do ośrodka. Niestety nie miałem zbytnio czasu a potem brak chętnych,śnieg itp.Kiedy wprowadzili Am nie przejąłem się i postanowiłem poczekać na skończone 14 lat(ur.21.09). Ostatnio zacząłem się przygotowywać i szukać inf.
    Ale z tego co czytałem muszę odbyć szkolenie.Najtańsze jakie widziałem to 700 zł(i jeszcze inne koszty) więc czy się opłaca.Umiem jeździć i znam zasady ruchu drogowego lecz na jazdę przy domu na prawie nieruchliwych ulicach. Nie wiem chciałbym zdać ale ok 1100zł to trochę dużo skoro za 4 lata będę robił prawo jazdy na samochód. A więc czy się opłaca???

LOLEczek
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kuba11
    Kuba11
    Użytkownik

Głupie pytanie. Od Ciebie zależy czy się opłaca czy nie, a szczególnie od Twoich chęci i budżetu. Możesz zresztą poczekać 2 lata i zrobić sobie A1 😛

LIBERTA PER GLI ULTRAS!
    LOLEczek
    Użytkownik

No tak, ja bym chciał ale jak napisałem ok.1100 zł to trochę dużo. Widziałem też śmieszny post żeby pójść i prosić dyrektorkę o wystawienie motorowerowej z wcześniejszą datą, ale chyba nie skorzystam . Więc dalej nie wiem czy się opłaca płacić czy czekać 2 lata. A i jakie są kary za jazdę bez motorowerowej/AM???

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

To tak, jakbym ja Ciebie zapytał, czy opłaca mi się robić prawo jazdy na samochód, skoro mam zamiar jeździć motocyklem.
    To od Ciebie zależy, czy tak, czy nie. My za Ciebie życia nie przeżyjemy.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Według mnie to sprawa budżetu-masz kasę, to zdawaj na AM

Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

nie

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie