czy routera basse używaną warto kupywać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    pawwia
    Użytkownik

znalazłem 3 oferty
    1 przebieg 2200km- 1050zł
    2 przebieg 3900km- 1100zł
    3 przebieg 300km- 1300zł
    opłaca się coś z tego kupować czy bassa jest tak tanim skuterem że lepiej go nowego kupić?

Ja widzę tylko 2 powody żeby ją używaną kupić 😀
    -taniej
    -większa pewność że nie wadliwy 🙂

Prezessso
    Użytkownik

1 lub 3, 2wyklucz

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

keeway47
    Użytkownik

Z tym, że używana to mniej wadliwa to tak nie do końca, bo jak dbasz tak masz, jak kupisz używkę i będziesz zażynał silnik, to też Ci długo nie pośmiga, z kolei przy kupnie nowego, masz gwarancje, że jak coś padnie (oczywiście nie z Twojej winy) to Ci wymienią bez problemu.
    Co do samego tematu to z tych info jakie podałeś wynika, że najrozsądniejszą ofertą jest 1. bo najtańsza i najmniejszy przebieg. Nie wiem jak z całą resztą Squtra (plastiki itp.)

pawwia
    Użytkownik

keeway47 napisał:

Z tym, że używana to mniej wadliwa to tak nie do końca, bo jak dbasz tak masz, jak kupisz używkę i będziesz zażynał silnik, to też Ci długo nie pośmiga, z kolei przy kupnie nowego, masz gwarancje, że jak coś padnie (oczywiście nie z Twojej winy) to Ci wymienią bez problemu.
    Co do samego tematu to z tych info jakie podałeś wynika, że najrozsądniejszą ofertą jest 1. bo najtańsza i najmniejszy przebieg. Nie wiem jak z całą resztą Squtra (plastiki itp.)

najmniejszy przebieg ma ostatnia bo 300 km, sprzedaje bo ma dwie (ciekawe po co kupił)

Anonim
    Nieaktywny

Pewnie zatarł 🙂

jarek676
    Użytkownik

ja kupiłem dziś nową bessa za 1350 bo sezon się kończy i jest promocja:)

odpuść sobie używaną basse !!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button