Czy rdza naprawdę taka straszna? :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Czy rdza naprawdę taka straszna? :/

Tagi: ,

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skuterek123 skuterek123 6 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Witam. Zauważyłem, że w skuterze (kymco vitality 2T) mam rdzę na kolanku od wydechu, lecz to mnie zbyt nie obchodzi, bo jest jej mało a i tak planuję kupić nowy wydech. Bardziej zmartwiła mnie rdza na cylku (od zewnątrz, przy złączeniu z tłumikiem) czy to normalne dla 2 leniego sktuera (od lipca 2012) przy 6k przebiegu? :p

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Wydaje mi się, że tak. Kymco ZX w pizzerii też miały rdzę tu i ówdzie ale to w niczym nie przeszkadzało. Żeliwo to stop żelaza z dużą (około 4%) zawartością węgla więc jest podatne na korozję.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    skuterek123
    Użytkownik

a czymś to prysnąć? 😀 Jakims wd 40? ;P Czy zostawić i jeździć dalej? :p

Adi23
    Użytkownik

Możesz spróbować , tylko wd 40 nie usunie ci rdzy tylko zabezpieczy przed dalszym jej rozwojem :).

skuterek123
    Użytkownik

ok a to, że dam tam wd 40 nie spowoduje zadnych negatywnych skutków, jak bedzie tam wysoka temperatura? xD

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie spowoduje. ale z wydechu i cylindra odparuje w 10 minut i sladu po nim nie zostanie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    skuterek123
    Użytkownik

Dobra psiknę, nie zaszkodzi 😀 dzięki za porady 😉

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie