Czy opłaca się

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    lop16
    Użytkownik
    Michalk001
    Uczestnik

Zawsze się opłaca takie coś założyć pod warunkiem że dobrze go zabezpieczysz przed deszczem. Ja mam inny ale dzięki niemu mam spokojną głowę w trasach mając na bieżąco wgląd w parametry silnika.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

szyszu3
    Użytkownik

Moim zdaniem szkoda pieniędzy. :))

Pietro
    Użytkownik

Podzielam zdanie szyszu3. Jak już to może lepiej zainwestować w miernik wkręcany w miejsce korka wlewu oleju, tam gdzie jest miarka poziomu oleju -bagnet.

lop16
    Użytkownik

Pietro napisał:

Podzielam zdanie szyszu3. Jak już to może lepiej zainwestować w miernik wkręcany w miejsce korka wlewu oleju, tam gdzie jest miarka poziomu oleju -bagnet.

Właśnie takie widziałem. Na allegro chyba. Ale nie widziałem takiego przystosowanego do chińskiego 4t 139qmb

barteklodz
    Użytkownik

lop16 napisał:

Czy oplaca się zakup i montaż takiego miernika temperatury silnika do mojego Kingway Coliber 4T? http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-miernik-temperatury-uniwersalny-p-12408-1.html?cPath=11495_20569_20585&sessID=135f35ac954dfeef92d3940cee112b8e

taki termometr kupisz za ~30 zł na allegro, wystarczy zakres do 150st C.

termometr olejowy trzeba dopasować od innej marki, najlepiej odkręcić korek i pójść na jakiś motobazar i poszukać termometru z właściwym gwintem i długością sondy.

przy sprzęcie z wymuszonym obiegiem inwestycja jedynie dla gadżetu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button