Czy naklejki odblaskowe na motorowerze są legalne?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Czy naklejki odblaskowe na motorowerze są legalne?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 tygodni, 3 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #688933 Odpowiedź

  Dawid
  • Postów: 0

  Zastanawiam się ostatnio nad przemalowaniem mojego zippa pro na kolor biało niebieski (nie taki jaki występuje fabrycznie tylko trochę inaczej) no i pomyślałem, że fajnie by wyglądało gdybym dodał kilka elementów odblaskowych koloru niebieskiego na felgach i bocznych owiewkach i nie chodzi tu o stylizowanie go na typ motocykla policyjnego, tylko o zwykłą naklejkę odblaskową koloru niebieskiego która kształtem przypomina jaszczurkę, no i tutaj rodzi się pytanie czy na pewno posiadanie niebieskich elementów odblaskowych na motorowerze jest legalne?
  Jakby ktoś coś wiedział na ten temat i podzielił się tym, byłbym wdzięczny.

  #688935 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 281

  jest. jeżeli nie są to świata i oznakowania zarezerwowane dla pojazdów specjalnych i specjalnego przeznaczenia to kolor malunków może być dowolny

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Czy naklejki odblaskowe na motorowerze są legalne?
Informacje o Tobie: