Czy musze rozebrac cały silnik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    marek19974312
    Użytkownik

Witam mam pytanie skuter zipp otis 2t wciagnoł mi przez gaznik kamyszek lub niewiem co mogło to byc czy musze rozebrac cały silnik i to cos wyciagnoc bo niewiem cy to jes w srotku w silniku czy nie

Hindenburg
    Użytkownik

Napisz po Polsku co dokładnie się stało! Bo nie można zrozumieć Twojego posta!
    Gdzie dokładnie ci ten kamyczek wciągnęło? Przez gaźnik? Jakim prawem? masz filtr powietrza i filtr paliwa…
    Może po prostu silnik Ci się sypie…
    Napisz jeszcze raz dokładnie co się stało…
    I na koniec najważniejsze – z jakiego translatora korzystasz? jaki jest Twój język ojczysty?
    Chodzisz już do podstawówki? Czy może jesteś bardziej zaawansowany w edukacji…
    Napisz proszę szczerze…

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

torpendo
    Użytkownik

nie musisz rosbierac calego sielnika mozesz odkrecic tylko pokryfke zboku i kamien sam wyleci ja tesz to mialem kiedys bo taki maly kamyszek mi wlecial do silnika

Dziadek100
    Użytkownik

torpendo napisał:

nie musisz rosbierac calego sielnika mozesz odkrecic tylko pokryfke zboku i kamien sam wyleci ja tesz to mialem kiedys bo taki maly kamyszek mi wlecial do silnika

Ciekaw jestem co ty masz pod swoją pokryfką ?.Domyslam się że próznia,albo co najwyżej /”Tilsiter”/ – jak nie wiesz co to jest to zajrzyj do słownika wyrazów obcych.

torpendo
    Użytkownik

u mnie pot pokryfka sa trybka zebate i one pracuja w oleju

Hindenburg
    Użytkownik

Torpedo już w kilku wątkach zabłysną swoim intelektem.
    Pod swoją „poryfką” ma zapewne mocno zużytą fafelkę od trybulatora, prawda Torpedo? 🙂
    Dziadek, nieźle się bawię jak czytam wypociny pryszczatych szczyli 🙂
    Torpedo – chyba Ci się „trybka” poprzestawiały 🙂

torpendo
    Użytkownik

hineburek sie nie zna na mehanice i nie wie co jes pot pokryfkom a sie wymondrza jak nie wiem i mysli ze jest najlepszy a jest gupi jak but

Hindenburg
    Użytkownik

Torpedo mnie w końcu zdemaskował 🙁 Jestem „gupi” bo nie wiem jakie „trybka” siedzą pod „pokryfką”. To prawda. ja nie naprawiam skuterów, zlecam to serwisantom w serwisach. Może dlatego nie mam problemów z moim skuterem?

Anonim
    Nieaktywny

przez takich cwaniaków jak wy, którzy mają po kilkadziesiąt postów, i uważają, że się na wszystkim znają te forum spada na psy.

Hindenburg
    Użytkownik

Zostało mi niecałe 1700 wpisów, by komuś udowodnić, że jestem tak samo dobry jak Ty… Ale staram się, bardzo się staram. Dziennie będę pisał po kilkaset postów – aż dorównam Tobie 😉

dzokej
    Użytkownik

Izdebski12 ŚWIĘTE SŁOWA

Anonim
    Nieaktywny

Hindenburg napisał:

Zostało mi niecałe 1700 wpisów, by komuś udowodnić, że jestem tak samo dobry jak Ty… Ale staram się, bardzo się staram. Dziennie będę pisał po kilkaset postów – aż dorównam Tobie 😉

Moje wypowiedzi głównie kierowałem do użytkownika „torpendo”, który popełnia błąd na błędzie.
    torpendo ile masz lat? 10? 11? 12? Skuter na komunie już dostałeś, czy dopiero dostaniesz?:D

Hindenburg
    Użytkownik

Izdebski12 – wyjąłeś mi to z ust! To, jak się ktoś wypowiada na forum, świadczy o tym, czy szanuje on innych forumowiczów. Czy tak trudno sklecić kilka zdań, nie popełniając błędów ortograficznych?
    Ale jak widać wymagamy od niektórych zbyt wiele.

dzokej
    Użytkownik

Torpendo panowie ma 36 lat i jest po poważnym wypadku motocyklowym i dlatego ma takie problemy. Więc ku… dajcie już spokój !!!

Anonim
    Nieaktywny

aaaa.. to trzeba było tak od razu. Ok. Rozumiem.

marek19974312
    Użytkownik

Ścigałem filtr od powietrza i przejechałem się kawałem następnego dnia już nie chciał odpalić i pojechałem do mechanika z nim i rozebrał cylinder i mi go pokazał i była rysa w środku i powiedział ze muszę wymienić cały cylinder i tłok i powiedział ze musi rozebrać cały silnik żeby go wyczyścić bo nie wie czy coś jest w środku jakiś Kamyszek lub coś innego i powiedział ze na moja odpowiedzialność morze założyć nowy cylinder ale on za to nie będzie odpowiadać jak stanie się tak samo bo nie wyczyścił go i za same rozebranie chce 150zł no i dochodzi do tego cylinder tez 150

R2_D2
    Uczestnik

Qrwa………. człowieku pisz po polsku. Taki bełkot wsadź sobie w…. tłumik

marek19974312
    Użytkownik

Jesteś po to żeby pomoc czy każdemu dowalać tylko to potrafisz

R2_D2
    Uczestnik

Zawsze można pomóc, tylko jak ?
    Napisz poprawnie, każdy cię zrozumie, będzie wiedział o co ci chodzi.
    A w tym bełkocie i pisowni na odpier… się nie można zrozumieć kontekstu.

Hindenburg
    Użytkownik

marek – Twoim zasranym obowiązkiem, jest poprawne pisanie,w taki sposób, by zrozumieli Cię pozostali użytkownicy forum.
    Teraz pokazujesz, że masz wszystkich głęboko w du..ie, więc nie oczekuj zrozumienia.
    Naucz się najpierw dzieciaku poprawnie pisać, potem zadawaj pytania na forum.

marek19974312
    Użytkownik

MMA!

arturo12342
    Użytkownik

chodzi o to chyba ze;
    -jeździł bez filtru powietrza
    -na drugi dzień nie mógł odpalić
    -mechanik mu pokazał rysę na cylindrze i kazał mu wyczyścić silnik
    -mechanik powiedział, że może założyć nowy cylinder na jego tylko odpowiedzialność

A jego pytanie brzmi czy musi rozbierać cały silnik 😀

marek19974312
    Użytkownik

chyba jest taki jeden człowiek który wie o co chodzi arturo12342

Hindenburg
    Użytkownik

Arturo – podobno jest wolny etat w W11 😉 Podziwiam Cię chłopie za tą dedukcję 🙂
    Marek.
    Jak byś nie wiedział, to na klawiaturze masz jeszcze klawisze z kropką, przecinkiem i myślnikiem. Używaj ich czasami… Wtedy na pewno grono ludzi, którzy Cię zrozumieją powiększy się i to bardzo 😉

marek19974312
    Użytkownik

Oki.To jak pomożecie mi czy nie ?Bo juz sam nie wiem co mam zrobić .

marek19974312
    Użytkownik

???

Hindenburg
    Użytkownik

A czemu mechanik jemu kazał wyczyścić silnik? Mechanik nie potrafił tego zrobić? Dziwny ten mechanik, jakiś taki….niedorobiony…

marek19974312
    Użytkownik

Właśnie ze mechanik ma to zrobić, tylko się pytam czy możne się to obejść bez rozkręcania całego silnika.Czy musi być rozkręcony?

Hindenburg
    Użytkownik

Zapytaj tego mechanika. W końcu on znalazł problem i jak widać ma go usunąć. Czy to jest ważne, jak on to zrobi? A jeśli tak, to dlaczego. Najważniejsze, że usunie ten kamyczek 🙂
    Widzę Marku znaczną poprawę w Twojej pisowni. Masz u mnie dużego +

marek19974312
    Użytkownik

Czeba się uczyć. Człowiek się uczy całe życie,na swoich błędach .:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button