Czy muszę iść do okulisty w związku ze zmianą czcionki tego forum?

Mam wirusa w systemie, starą już wersję przeglądarki, albo czcionka serwowana na tym forum od godziny 19:40, 4 lutego 2014r. jest mało czytelna i nawet nie do przyjęcia, rzekłbym, mam *dziubdziać* te literki, no litości trochę. :(

Co napiszą inni użytkownicy tej strony, jest OK czy trzeba już szukać innego forum o podobnej tematyce?

Każda sensowna wypowiedź się liczy, ale sensowna i raczej obiektywna.

U mnie się nic nie zmieniło.

U mnie też nic :)

Ten co jest niżej musi mówić samą prawdę. :D

Słowem, mam... cuda wianki i niewidy. :(

Dzisiaj wszystko wygląda już inaczej.jpg

Czy muszę iść do okulisty.jpg

Dzięki Wam za pomoc w tej diagnozie, teraz zrobię sobie jednak tzw. *twardy reset* posiadanego systemu.
To do następnego wpisu tutaj. :D

wciśnij se i trzymaj control oraz kręć myszką do góry lub wciskaj plus. Zmieniłeś sobie powiększenie stron.

U mnie też się nic nie zmieniło

A u mnie też jest od jakiegoś czasu nieco mniejsza. Nie to, że nieczytelna ale jednak mniejsza niż była. I tylko w postach.

Jest i jeden taki sprawiedliwy i spostrzegawczy nawet. Maxell, szacunek dla Ciebie. :D

Wombatunieńku, ale przed wydanym wyrokiem swoim niemal ostatecznym, zapoznałeś się z wrzuconym tutaj materiałem poglądowym, prawda to jest, chyba nie lecisz tutaj, aż tak szybko po tzw. łebkach?

Mistrzu Wombacie, Ty jesteś widocznie szczęściarzem już od urodzenia. :D

Mój problem sięga nieco głębiej i zapewne sam go już sobie zgłębię. ;)

Coś sobie pewnie wcisnę, bo jednak wcisnąć coś muszę. :D

Wcisnąłem...

Tak wygląda post ostatnio tutaj wklepany.jpg

Ja czezto sprawdzam forum na komorce i tez zauwazylem ,ze czcionka jest jakas mniejsza.....
W kompie moze ciut ale zasadniczej zmiany nie ma....

Firefox i ctrl + lub ctrl -

Jest jakaś zmiana fontu, też to zauważyłem.

ale moje chrome przemądre samo ustawia Zoom na treści jak wchodzę na forum skuterowo.com na 110% bo u mnie z racji na monitor ciut ponad fullHD i ciut ponadnormatywnych rozmiarów wszystko jest generalnie małe.
Jest to zapewne kwestia systemu i obsługi wyświetlania czcionek przez konkretną przeglądarkę w konkretnym systemie.
Ja nie zauważyłem zmiany a mam raczej system typu wzorzec metra - stąd założyłem że zmiany nie było a ty sobie poscrollowałeś zoom-a co jest dość powszechnym błędem użytkowników.

Btw, najfajniesze z czym sie spotkałem w życiu (oprócz przykrego braku Ł w pierwszej wersji sterowników Intel Grapchics bo przykrywał go jakiś skrót klawiszowy sterownika) był patent na obracanie ekranu w starej wersji ATI Catalyst Control Center.
Ktoś mądrze zaprojektował ten skrót jako kombinacje CTRL+strzałka. Fantastycznie to działało w grach gdzie chodziło sie strzałkami i strzelało Controlem... ekran szalał.

Zmiany formatów czcionki widać gołym okiem. :(

Grzebanie w ustawieniach przeglądarki oraz wspomniany Ctrl +/- niewiele tutaj pomaga, strona jest teraz już mniej czytelna i to tyle w tym temacie. :(

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, ale ja jednak nie lubię zmian na gorsze. :-)

U mnie na Chromie też zauważalna zmiana, nie wiem czemu to ma służyć, ale moim zdaniem to zmiana na gorsze.

U mnie różnice widać tylko na telefonie. Jeżeli przeglądam skuterowo na komputerze wszystko jest w normie.