Czy można bez przeglądu skorzystać z gwarancji??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy można bez przeglądu skorzystać z gwarancji??

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ania151
    ania151
    Użytkownik

Siemanko. W lipcu zeszłego roku kupiłam skuter Toros F16 niestety po zimie coś stało się z klaksonem. Wogóle nie działa. Po 300 kilometrach miałam zrobić przegląd, ale nie zrobiłam. Czy przyjmą teraz skuter na gwarancję czy nie??

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe ania151
    ania151
    Użytkownik

teraz prawie 570;/

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Jeśli nie działa klakson to prawdopodobnie styki zaśniedziały,u mnie było podobnie. Wystarczy go odkręcić,przeczyścić styki i powinien działać 🙂

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

jeśli nie zrobiłaś przeglądu gwarancyjnego po 300 a teraz masz prawie 600 to szanse że uwzględnią gwarancję są praktycznie zerowe

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

570km to niewiele. Jedź na przegląd, a przy okazji zrobią z klaksonem. Albo tak jak pisze HugoBoss

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie