Czy moża w skuterze zamienić żarówkę halogenową na led bez kombinacji?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #74363 Reply
    lisu7
    Użytkownik

Czy moża w skuterze zamienić żarówkę halogenową na led bez kombinacji i wymiany kabli itp.najwyżej podajcie link z żarówką która będzie pasowała(jak w ogóle będzie pasowała)Z góry dzięki za odp.:D

#74376 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Można wymienić jak się chcesz pozbyć dowodu rej.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#74380 Reply
    19misiek20
    Użytkownik

podłączam się pod pytanie

#74393 Reply
    lisu7
    Użytkownik

no to czemu nowe skutery mają led z tyłu i z przody?

#74404 Reply
    lisu7
    Użytkownik

AraS napisał:

Można wymienić jak się chcesz pozbyć dowodu rej.

no to czemu np.Quantum R ma led?i czy można mieć led z przodu i z tyłu?

#74606 Reply
    elloco
    Uczestnik

Jak kupisz lampy z homologacją to możesz zmieniać , ale żarówki halogenowej nie polecam zmieniać , z doświadczenia wiem że te ledowe wynalazki światła dobrego nie dają. Same żarówki led są nielegalne i na bank dowód zabiorą 🙂

#74650 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

elloco napisał:

Jak kupisz lampy z homologacją to możesz zmieniać , ale żarówki halogenowej nie polecam zmieniać , z doświadczenia wiem że te ledowe wynalazki światła dobrego nie dają. Same żarówki led są nielegalne i na bank dowód zabiorą 🙂

Potwierdzam. Montowane są seryjne lampy ledowe, ALE ONE SĄ Z HOMOLOGACJĄ.
    Jedynym bezpiecznym wyjściem jest kupić żarowkę 3 razy drożej taką samą, tylko, że z napisem homologacją.

#74677 Reply
    lisu7
    Użytkownik
    #74683 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik

Te halogeny są do samochodu,szukaj czegoś o mocy 35W takie jak w skuterze,samochodowe nie będą świeciły bo mają 55W.

Jeśli chcesz coś ala xenon to polecam tą:

http://allegro.pl/zarowka-przednia-revo-xenon-5000k-h4-hs1-p43t-i2528352360.html

#74688 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Wszelkie przeróbki oświetlenia to proszenie się o kłopoty. Policja już z daleka widzi kogo fajnie byłoby zatrzymać. Nie polecam. Szkoda nerwów i szkoda oczu innych kierowców.
    Ty będziesz super zadowolony z efektu. Inni będą cierpieć.

Generalnie jak widzę kombinatorów jadąc nocą to mam ochotę się zatrzymać i dać z buta w reflektor.

#74693 Reply
    lisu7
    Użytkownik

no to dzięki sam tylko pytałem czy można ale nie miałem ich zakładać pytam tak z ciekawości:D

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Czy moża w skuterze zamienić żarówkę halogenową na led bez kombinacji?
Twoje informacje:

Back to top button