Czy mogę mieć problem z karą oc? Pomocy!!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Paweł Kowal
    Uczestnik
    • 3
    • 6Postów:

Witam, 6 stycznia 2019 kupiłem skuter, 23 stycznia go przejestrowalem i ubezpieczylem tego samego dnia, Gość od którego kupywalem skuter nie dał mi polisy OC, Grozi mi coś za to?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 977Postów:

ty masz mieć OC od dnia kiedy kupiłeś wiec jak sie UFG tych 2 tygodni dopatrzy to mogą chciec cie karać.
    polisa za poprzedni okres to jego problem.

Paweł Kowal
    Uczestnik
    • 3
    • 6Postów:

A co jak dzisiaj przejstrowalem i tego samego dnia ubezpieczylem

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 977Postów:

czego nie rozumiesz w zdaniu „od dnia kiedy kupiłeś”?

jest kilka opcji. zasadniczo masz 30 dni na wypowiedzenie OC po zakupie pojazdu i kupienie swojego najpóxniej w dniu rejestracji ALE tu nie wiesz czy OC było. A OC ma mieć ciągłość. Może i ma. Nie wiadomo. Sprawdź sobie po numerach rejestracyjnych w internecie na stronie UFG
    Poprzedni własciciel odpowiada do daty sprzedaży na umowie. a po tej dacie ty. Czego nie rozumiesz?

Mateo
    Uczestnik
    • 0
    • 3Postów:

Ale za mało szczegółów jest. Kupiłeś od handlarza skuter jakiś sprowadzony kompletnie bez tablic i ubezpieczenia czy poprostu od osoby prywatnej co wcześniej go użytkowała z tablicami i tak dalej? Ale nie miał oc czy kwitka poprostu nie dostałeś?

bassema
    Uczestnik
    • 0
    • 3Postów:

mnie powiedzieli ostatnio u ubezpieczyciela, że jak kończy się oc twoim obowiazkiem jest je następnego dnia juz mieć…jak się dopatrza masz kłopot, ale podobno to na zasadzie losowania jest…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button