Czy moge dolać olej z innej firmy niż jest obecnie?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    jaros123
    Użytkownik

Witam posiadam skuter dwusuwowy, w skuterze jest olej mobil 1 ostatnio jednak kopiłem inny (castrol 2t), moje pytanie czy mam spuscic ten mobil 1 i wlac castrola czy po prostu dolać.

Anonim
    Nieaktywny

Jak to spuścić…? Zlać razem z benzyną? To jakaś bzdura, przecież zawsze na stacji możesz trafić olej do mieszania innej firmy, niż do tej pory używany (a masz go w zbiorniku)… Nawet w 4T i samochodach, gdzie olej nie jest mieszany z benzyną, można dolać innego oleju do układu smarowania, pod warunkiem zachowania zdrowego rozsądku (lepkość, rodzaj). Na dodatek tankujesz raczej mając minimalne ilości mieszanki w zbiorniku, lub oleju do dozownika również dolewasz, jak zostanie resztka… Nie jestem posiadaczem 2T, ale nie widzę problemu…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

tak kolego możesz w dozowniku zmienić olej z mobila na castrola.. dolej sobie i styka

lukas548
    Użytkownik

Ważne jaki rodzaj oleju syntetyczny półsyntetyczny czy mineralny

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button